Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk (pitbull) már 10...

A kutyánk (pitbull) már 10 hónapos és nem lehet vele bánni?

Figyelt kérdés
Emeletes házba lakunk (nem kertes) és összevérzi az egész házat (ebből kiderült, hogy szuka) és nem szobatiszta. hova lehetne elvitetni és hova? Valami menhelyet tudtok ajánlani pest megyében? Nem sintér, ismétlem, NEM sintér kell nekem.
2016. júl. 6. 22:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem csinálja meg lent a dolgát általában fél órára vagy több időre viszi a testvérem, naponta 3-nál többször viszi le
2016. júl. 9. 23:05
 12/22 A kérdező kommentje:
és a sok naiv istenem.. nektek mondtam azt, hogy ebből derült ki NEKTEK, hogy szuka, nem nekem, én tudom... olyan sok hülye ember van kérlek...
2016. júl. 9. 23:08
 13/22 A kérdező kommentje:
szóval mostmár jöhetnek az értelmes válaszok :) köszi
2016. júl. 9. 23:10
 14/22 anonim ***** válasza:
Add nekem
2016. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
nyugodtan, írj privátba
2016. júl. 10. 11:21
 16/22 A kérdező kommentje:
jó tudni rólam, hogy nagyon durván utálom az állatokat:D
2016. júl. 10. 11:21
 17/22 A kérdező kommentje:
na mi van? elősztori után féltek válaszolni?
2016. júl. 12. 19:05
 18/22 anonim ***** válasza:

"Az édes testvérem anyám beleegyezése nélkül idehozta, anyám nem tud mit kezdeni én sem, sőt az egész család sem"


Éljen a liberális gyereknevelés és a zéró tisztelet a szülők iránt!

Az én koromban anyám kutyástúl vágott volna ki, az biztos (na nem azért mert utálta a kutyákat, de tudtam hogy ha azt mondja hogy nem lesz kutya a házban, akkor nem lesz kutya a házban).


Leírtuk mit csinálj. Olvass, tanulj, menj kutyaiskolába. És a tesód is, vagy akár az egész család. Ha leírod hol laksz, eskü, még telefonszámot is adok neked kit hívj.


Ha nem megy, akkor keressetek neki új gazdát. A kutyát nem eltúrni kell, hanem törődni vele, gondoskodni róla és szeretni.

2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A pofátlan undorító kommented nem válasz. Anyám igenis jól nevelt, testvérem meg ADHD-val született szóval speckón buta szegény. Nem fogok foglalkozni a kutyával, én nem akartam minthogy senki más. Testvérem foglalkozik vele úgy, ahogy akar ebve ninvs beleszólásunk. Na de mindegy hagyjuk is ezt,mert kedves kommentelo ufysem tudja, hogy hogyanis tortent az egész. A lényeg, hogy segítséget kértem, hogy hova lehetne azt a kutyát elvitetni, nem az, hogy hogyanis kéne nevelni. Leírtam amúgy is, hogy utálom a kutyákat szóval ezt is hagyjuk. Másrészt 15 éves, gyerek, nem dobhatja ki. 18 éves koráig nevelnie kell.
2016. júl. 17. 23:26
 20/22 anonim ***** válasza:
Én felajánlottam a segítségemet... Az már a te bajod hogy nem érdekelt ;)
2016. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!