Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk (pitbull) már 10...

A kutyánk (pitbull) már 10 hónapos és nem lehet vele bánni?

Figyelt kérdés
Emeletes házba lakunk (nem kertes) és összevérzi az egész házat (ebből kiderült, hogy szuka) és nem szobatiszta. hova lehetne elvitetni és hova? Valami menhelyet tudtok ajánlani pest megyében? Nem sintér, ismétlem, NEM sintér kell nekem.
2016. júl. 6. 22:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Márpedig igaza van a kommentelőnek. Anyátok rosszul nevelt titetek. Elég beleolvasni az írásodba. A kutyát pedig add normális embernek mindenki érdekében.
2016. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

1. Ha tényleg ilyen "speckón buta" a testvéred, akkor mit keres kint a nagyvilágban hót egyedül, felügyelet nélkül és hogy jutott hozzá a kutyához? Vagy nálatok ez a módi, hogy ki vagytok csapva napközben az utcára mint a tehenek aztán menjen ki merre lát?


2. Ha tényleg ilyen "speckón buta" a testvéred, akkor miért van ráhagyva minden?


3. Ha senki sem akar foglalkozni egy PITBULL kutyával, csak a "speckón buta" testvéred, akkor szerinted abból milyen kutya lesz? Addig keressetek neki új gazdát, amíg nem ugrik a nyakatoknak, mert utána meg majd jön a sírás...


4. Én lehet pofátlan vagyok, de nálatok meg nagyon nagy bajok vannak, fiacskám. Nem csak a testvéred "speckón buta"...

2016. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!