Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaház kell neki?

Mekkora kutyaház kell neki?

Figyelt kérdés
Van egy Jack Russel terrierem, milyen magas, széles, hosszú kutyaház kellene neki? (lapostetős)

2016. júl. 6. 23:22
 1/10 bollocks ***** válasza:
Semmilyen nem kell. Rövid szőrű, kistestű kutya, a lakásba való.
2016. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkora ház kell neki amit konnyen befűt (de mivel rövidszőrű es gondolom a ház azert kell neki mert kinti kutyus, fűtés kell bele neki es vastag szigetelés) de ugyanakkor kényelmesen elfér benne. Ezt így nem lehet megmondani, h hányszor hany cm-es kell neki, mert egyénenként változik a méretük. Télen ajánlom a hőfüghöny felszerelését, h meg jobban benttarsa a hőt. Valami kis pokrócót, rongyot is tegyél bele. Ha mar kinti lesz, annyit kedvezz meg neki, h az ajtód melle tedd a kuytaházat.;) Az ajtón éppen csak férjen be (de azert kényelmesen) h ne szivárogjon ki sok hő, viszont lehajtott fejjel fel tudjon állni. Ehhez a te kutyád méreteire van szükséged, en csak irányadó pontokat tudok mondani:)
2016. júl. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szigeteltre gondoltam nem lesz kínzás neki, a teraszra fogjuk rakni, amúgy akkor került hozzánk amikor olyan nagyon hideg volt nálunk és úgy találtuk öt fokba semmi baja nem volt.
2016. júl. 7. 14:38
 4/10 A kérdező kommentje:
És mit rakjak bele télen? Polár, termó pléd vagy szalma?
2016. júl. 7. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Szalma
2016. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod mekkora kéne neki?
2016. júl. 23. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan 50x40-es elég neki. Ha leírod a kutya magasságát, illetve hosszát, akkor pontosabban is meg tudom nondani.

De ha esetleg van a közeletekben freesnapf, akkor oda is beviheted, ott bele is tudod "próbálni" a kutyát.

2016. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fressnapfban van kutyaház? Amúgy köszi de nem lehet kocsiztatni mert kidobták és azóta retteg a kocsiba hogy megint kidobjuk. Gyúrubk rá.
2016. júl. 23. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, sok féle van. Esetleg másmilyen nagyobb kisállat-kereskedés? Vagy (nem tudom, hogy mi a hivatalos neve) olyan üzlet ahol fa cuccokat (kerti bútorokat, mászokákat és kutyaházakat is) árulnak? Ha fél a kocsizástól, akkor, ha van rá lehetőséged, bicajjal is elviheted.
2016. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!