Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta társat vegyek a...

Milyen fajta társat vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kan KÁJ-om(ivartalanított). Mindig is terveztem venni neki egy társat aztán most rászánom magam. A kutya közepes vagy nagy legyen. Kinti kutya lesz. Persze ovi/suli és mindent megkap mint a káj. Futni sokszor megyek ahová Luther elkísér. A kicsi is jönne amint megkapott minden oltást.
2016. júl. 7. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ne a másik kutyádnak vedd, hanem magadnak.

Gondolom kinti kutya, tehát vastagabb szőrű kell, mivel nagy kutyákat és kozepeseket kérsz rhodesian ridgeback, kaukázusi juhászkutya, kangal, német juhász, belga juhász, komondor, fekete orosz terrier, moszkvai őrkutya. nem írtál le igényeket, így kicsit nehéz.

2016. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kutya szuka lesz az biztos. Komondor,kau meggondolandó bár a kangal is csak nem tudom hogy van-e kangal kennel az orszàgban. Egyről tudtam de azt felszámolta a tulaj.

Belga juhásznál egy kicsit nyugisabb legyen, a házat őrizze, és Luther méretben tudjon vele játszani tehát vele egymagas legyen vagy egy kicsivel kisebb.

A mostani kutyám előtt bullmasztiffom volt de ő inkább benti kutya volt.

2016. júl. 7. 11:35
 3/4 A kérdező kommentje:

Németjuhászt nem szeretnék.

Ridgeback nekem annyira nem tetszik de amúgy jó kutyák. Egyik barátomnak az van egy tosa inu-val.

2016. júl. 7. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Miert kell fajtatiszta, ha nincs is konkret elkepzelesed?

Menhelyi keverek nem jo?


Ha ragaszkodsz a fajtatisztahoz, bernathegyi vagy ujfoundlandi, ami beugrott. Nagy, birja kint is (bar en minden kutyamat kinti-bentinek tartom,a nagyokat is) es ha nem is kifejezetten hazorzo, a merete elrettento. :)

2016. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!