Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik a kutyátok?

Mit eszik a kutyátok?

Figyelt kérdés

Elfogyott a táp itthon és mivel már nagyon régóta nem szívesen eszi, meg nehéz is errefelé beszerezni, ezért kipróbálnék egy más fajtát.

A Fressnapfban néztem ki: Premiere (adult) táp, Select gold konzerv

Mi a véleményetek ezekről? Etet valaki ilyennel?

(Nem szokott konzervet kapni, de gondoltam rá, hogy a hideg konzerv jól esne neki a nyáron táphoz keverve, így nem lenne annyira egyhangú sem az étkezés.)



2016. júl. 8. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
papucsot...:D
2016. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Konzervet nem javaslom, nem sok tápértéke van.

Amúgy az enyém húst eszik, amit állateledeles boltban veszek neki fagyasztva. Nem drágább, mintha táppal etetném, viszont sokkal szívesebben eszi.

2016. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Barffal etetem
2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

1 eves koráig Orijen, hogy szepen mindent megkapjon, ami kell ahhoz, hogy szep nagyra novekedjen es egészséges legyen. Extranapokon csirkefarhat csirkemell marhalabszarcsont velovel.


Utana valószínű mi is barf váltunk, egyszerűen szívesebben eszi a hust mint a cukorkákat.

2016. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Barfra sajnos nem tudok áttérni, mert nincs hol tárolnom a húst, mindenképp a táp marad még egy ideig, de köszi az eddigi válaszokat!
2016. júl. 8. 22:07
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
(jézusom... azt olvastam, hogy mit eszik a ku.rvátok :D)
2016. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
#6 Jézusom,neked meg mégis hol jár az agyad?
2016. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Orijen-acana keverve és barf.
2016. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Select gold nem annyira rossz tàp.
2016. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Én select gold-al etetek és nálam eddig bevált. Nekem azt mondták hogy ez egy jó táp habár kicsit drága de nekünk nem számít az ár. Na meg itt a select-nél csak rosszabb van.
2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!