Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik a kutyátok?

Mit eszik a kutyátok?

Figyelt kérdés

Elfogyott a táp itthon és mivel már nagyon régóta nem szívesen eszi, meg nehéz is errefelé beszerezni, ezért kipróbálnék egy más fajtát.

A Fressnapfban néztem ki: Premiere (adult) táp, Select gold konzerv

Mi a véleményetek ezekről? Etet valaki ilyennel?

(Nem szokott konzervet kapni, de gondoltam rá, hogy a hideg konzerv jól esne neki a nyáron táphoz keverve, így nem lenne annyira egyhangú sem az étkezés.)



2016. júl. 8. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki Real Nature- Wilderness-t eszik, szerintem az a legjobb. És néha csirkefarhátat, rizst, vagy hasonlót ami marad. :)
2016. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
10: Hogy erted, hogy a "Na meg itt a select-nél csak rosszabb van."? A RN, ORJIEN, TOTW, ACANA, premium tapok az aruk az egekben (orjien egy 12 kilos 20k HuF, azt azert tudom mert azt kap jelenleg a kutyam).
2016. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért pontoztatok le. Én csak annyit mondtam hogy itt ahol én lakok a boltban ez a legjobb táp. Az általad felsoroltak kötül egyik sincs... hát én kérek elnézést... tudom hogy rendelni kellene, de nekem a rendelés macerásabb mint elmenni a boltig és megvenni.
2016. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13: No para itt azert is lepontoztak mar, mert valaki megkerdezte milyen fajtaju kutyam van es valaszoltamXD Szerintem ne vedd magadra. 12es voltam.
2016. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
75%
Nekünk mamámékkal együtt 5 kutyánk van szinte bármilyen húst vagy tésztát megesznek. Esetleg vegyél egy kutyaszalámit a boltban és azt add neki azt imádják.
2016. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én mindenkit felpontoztam, mivel rám is igaz, hogy itt a Fress-ben nincsenek a felsorolt márkák, csak ezek a "saját fressnapfos" márkák, real nature, select gold, premiere, stb., így ezek közül fogok én is választani, mert egyszerűbb megvenni kis kiszerelésben próbaképp, mint rendelni.

Egyébként vettem is Premiere-t, nagyon ízlett a kutyámnak, hónapok óta az első táp amit elsőre pár perc alatt megevett, és habár tudom, hogy fokozatosan kéne átállni, kiválogatta a régieket, és azokat nem ette meg, de azért próbálkozom még keverni neki.

2016. júl. 9. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!