Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi hányszor eszik a kutyátok...

Napi hányszor eszik a kutyátok és mit kapnak enni?

Figyelt kérdés

Kezdem én :)


Enyéim napi egyszer esznek és egyszer nassolnak. Konzerves kutyaeledelt kapnak reggel, abba beleaprítok vagy uborkát vagy répát vagy mindkettőt.

Este meg kapnak egy nagyon pici húst répával és ubival vagy répát vagy ubit vagy paradicsomot, csontot, kutyafogkefét, vagy joghurtot. Vagy néha egy kis husi, répa, ubi, paradicsom, tojás nyersen. :)

Ezeket mind imádják, megvesznek értük :)


Néha meg hozok nekik családi összejövetelekről kaját (a számomra fura kinézetű, nem romlott, nem rossz minőségű, csak zsír és hús tornyok, inkáűbb megkapják a kutyák. Múltkor hús tortát hoztam nekik haza egy ilyen összejövetel után. ) :)


Ti mit adtok nekik enni és napi hányszor?


2014. okt. 25. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Az enyém is napi 1x kap főtáplálékot. Az általában valami jól kinéző maradék. Elég válogatós, finnyás így a moslékot nem enné meg. Délután vagy estére kap néha egy kis száraztápot, bár ezért sincs úgy oda
2014. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer eszik, mert fél éves, de lehet hogy megtartjuk örökké a kétszeri etetést, mivel nagytestű. Josera Kids kölyöktápot eszik 12 hónapos koráig. Tanításnál kap jutalomfalatokat (van, hogy tápból adok, hogy nagyobb szemű kifejezetten jutalomfalatnak gyártottat) de ezeket lemozogja még tanulás közben szóval nem szoktam levonni az adagjából. Naponta 1-2x kap különböző márkájú fogtisztító csontokat, a legjobb a Luposan Swiss Bone, mert az hosszú időre lefoglalja és nem agyonreklámozott márka, mint pl. a Pedigree. Az ajánlott napi mennyiség bőven meghaladja azt amit kap, de nem akarom túletetni ilyen nasikkal. Kefírt néha szokott kapni, de nem minden nap. :) Mivel néha elég sokat nassol, ezért a tápja gondosan grammra ki van mérve, és egy deka felesleg sincs a kutyán. Ha aznap többet evet, többet mozgatom. Nagyon figyelek az etetésére, mert érzékeny gyomrú és ráadásul hízékony.
2014. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam a répát és a sajtot. Mindkettő a kedvence, de ritkán kap belőlük. Sajtot leginkább jutalomfalatként, répát meg rágcsálnivalóként. :)
2014. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja jutalomfalatokat tőlem is kap mind2, cheppit, de néha egy fél marék pedigrét beleszórok a fő ételükbe :)
2014. okt. 25. 12:25
 5/10 A kérdező kommentje:
de amúgy nálam is a tanításnál kapják
2014. okt. 25. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:

A vizsla keverékem egyszer eszik naponta, este, Brit tápot.

A rotim meg kétszer eszik naponta, josera festivál tápot. Plusz szoktak kapni túrót, húst, tepertőt, stb., de ez teljesen változó, hogy mikor melyiket.


Amivel te etetsz... hát elég érdekes. Kezdjük ott, hogy a paradicsom mérgező számukra, nem szabadna adni nekik. A másik meg az, hogy a húson kívül a többiben szinte semmi tápláló nincs, főleg a konzervben nem, hacsak nem valami 100%-os hústartalmú...

2014. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
5 hónapos,napi 2x brit junior tápot,az esti adagjába szoktam kis főtt kaját is adni.
2014. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy titkom a Zsuzsi kutyával kapcsolatban. :) <3
2014. okt. 25. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos németjuci, naponta kétszer flatazort, viszont hetente 2-3 alkalommal a vacsi valami nyers csontos hús, ha tehetem akkor marha oldalas - a csonttal elvan 1-2 órát -, ha nem, akkor valami szárnyas.
2014. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a konzerv az pénzkidobás. nagyon nagy része csak víz... itt is csak a nyerset tudom mondani.

Én egyébként csak egyszer etetek,

2014. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!