Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reális a 100gr napi táp egy 8...

Reális a 100gr napi táp egy 8 hetes 1,2 kg-mos kiskutyának, nem sok?

Figyelt kérdés

Ez van a zacskón feltüntetve. Lehet, hogy nem tűnt volna fel, de a kutyám felnőttként 5-7 kg lesz.


És a barátnőmnek vannak ekkora kutyái és azoknak 100 gr a napi adagja. Ahhoz képest a kicsi kutyának ez rengetegnek tűnik...



2016. júl. 8. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd felnőtt tápot ad valószínűleg.

Milyen táp?

2016. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze, nyilván felnőttet :)


Én a fresiben vettem Premier tápot. Puppyt.

2016. júl. 8. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Tuti ennyi van írva?

Tegnap vettem én is a Fressnapfban Premiere tápot, 10 kg-os felnőtt kutyának napi 140 g körüli az adagja.

Valamit lehet, hogy rosszul néztél szerintem, nem lehet ennyi ráírva, ez rengeteg lenne.

Képet esetleg (akár privátban) tudnál küldeni a zacskóról? (Bár nem sűrűn fordul elő, hogy elnyomtatják az adagolást:D )

2016. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugy van raurva h 5kg vegsulyu kutyanak 2 honapos korban 100g. Kar h ide nem lehet egyszeruen kepet csatolni 😑
2016. júl. 9. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért egy 2 hónapos kutya napi 3x eszik. A 10 deka 3 felé osztva durván 3 és fél deka. Ez miért lenne sok? Egy fejlődésben lévő kölyöknek több ételre van összességében szüksége, mint egy már kifejlett kutyának.
2016. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát utolsó azért kérdeztem, mert nem tudom, sok-e. De ha nekik több kell vagy hasonló, mint a felnőtteknek, akkor jók vagyunk :)


Csak ránézésre sok. A 100gr táp kiszórva akkora kupac, mint a fél kutya :D (De igen, nyilván 3x-ra kapja meg).

2016. júl. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!