Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier, cane corso,...

Bullterrier, cane corso, amstaff, argentin dog vagy dobermann?

Figyelt kérdés

Kinek melyik tetszik jobban ? Ki melyiket tartja ?



Ilyen "egyik se mert az ilyen kityát agyon kéne ütni " tipusu válaszolók kiméljenek



2016. júl. 12. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nincs pedig minden vágyam egy pitbull vagy amstaff :(( Itt Németországban nagyon drága ilyen kutyát tartani. De nem számít majd valamikor a jövőben szerzek egyet :)) Egyébként szerintem mind gyönyörű és jó kutya.
2016. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem corso/amstaff/dobermann/canario mixem van, de legnagyobb százalékban cane Corso, rendkívül egyedi, érdekes jellemmel bir, rajta kívül van tobb kutyám is, de ez...sosem volt még Ennyire okos kutyám és ezt nem azért mondom, mert elfogult vagyok, hanem mert egyszerűen ez az igazság. Biztos befolyásolja h Ennyi fajta van benne.
2016. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pitem van, orokbefogadott. Nagy a mozgasigenye es valamennyire kemeny kezben kell tartani, de egyebkent nagyon baratsagos es szeretetigenyes, emberkozpontu. Kutyakkal szoktathato, nemelyikkel nem, de nagyreszt lelehet kezelni, nem olyam rosszindulatu. Szomszed bullterrier kb ugyanez, domper, o is imadnivalo.a cane corso szerintem egy fokkal nehezebb, de o se durva annyira. Az argentinek konnyebbek, a dobik pedig szamomra szofogadobbak.

Viszont egyik sem elso kutya, mindegyiket el lehet rontani nevelesben es agressziv lehet. Ezt tapasztalatbol mondom. En a piteknel maradok ha lesz kesobb is kutyam, de barmelyiket szivesen tartanam :)

2016. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pitbullom van és egy Malinoisom. Régen volt anyuméknak Argentín Dog.
2016. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cane Corsom van, egy igazi pillangó lelkű csoda. Ez nagyon nyálas, de tényleg így van :D 9 hónapos, most vagyunk a kamaszkor elején, eddig semmi probléma. Tény, hogy mi rögtön kutyaovival utána sulival kezdtünk, de így 99%ban szófogadó. Ősszel tervezem tovább a kutyasulit, most nyáron sok mindent nem lehet vele kezdeni, egész nap fekszik szinte. Nagy álmom egy dobi, de azt nem tudnám kellően lemozgatni, így csak álom marad szerintem. A többi fajta kutya is nagyon jó szerintem.
2016. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két kutyát tartunk, az egyik egy Staffordshire Bullterrier, a másik sima Bullterrier. Imádjuk mindkettőt, a Staffbull az Illatos úti ebtelepről van, nagyon jó kis dög, okos, ragaszkodó, nagyon imádjuk. A Bultterriert nem rég fogadtuk örökbe, 3 hónapos és süket. Sok tanítást igényel, rosszaság, de már 3 hét alatt is nagyon sokat javult, mióta velünk van. Jó kis kutyus lesz belőle.
2016. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam az amstaff a favorit. De sajnos még nincs ilyen kutyám.
2016. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Cane corsom, amstaffom és dobim is volt. Venni szeretnél? Meg mennyit mozognàl vele?

Dobival tényleg lehet pörögni mint a hülye mivel nagyon komoly de hebrencs kutyák. Amikor dobim volt akkor lakásban laktam még de otthon pihizett aludt a helyén vagy a kanapén. De ha játékra vagy mozgásra került sor...... hát nem lehet lelőni. Nekem egy vörös kanom volt.

Cane corsom egy nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott kutya volt. Délután egy kicsit rázendített de amúgy ritkán ugatott. Ha ugatott akkor valaki jött hozzánk vagy hasonló.

Amstaff na ő egy nagyon pörgős blöki volt. Imádott minket(persze mi is őt) vigyázott ránk a gyerekekre csoda jó kutya.

Mondjuk a cane corso is tűrte a nyúzást. Meg sokat hülyültek az amstaffal.

2016. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyam egy saját bullterrier, de egyelőre anyuméknál lakok panelban, mentett kutyussal. Sajnos még kicsi voltam mikor elhoztuk, szóval nem tudtam hogy kell egy kutyát nevelni, nyúztam egész nap. Olyan 14 évesen kezdtem vele komolyabban foglalkozni, de az más mint ha kölyökkortól fogva, persze imádom a kis bohócot:) Ezért szeretnék majd kölyök bullit, saját kutyusnak, és még régi álmom egy bullmasztiff:) 19F
2016. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem dobermannom van. Nagyon huseges es szeretni valo. Ha jatekra kerul sor nem lehet vele birni nagyon hiperaktiv. A hazba akarkit nem enged be. Mozgasigenyes, en naponta 1-2 orat setalok vele vagy ha epp nem erek ra helyetesitem azt az 1-2 orat jatszassal vagy nevelessel. :) Amikor setalni megyek vele egy szora bele teszi a fejet a nyakovbe. Idegen emberekkel vigyazni kell. Multnap setaltam vele es egy idegen bemutatkozott, kezet akart fogni es ahogy nyujtotta a kezet neki ugrott ha nem fogom vissza szet szedi. En nagyon szeretem es tovabbra is dobermannom lesz. :)
2016. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!