Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udv vesszot nem tudok irni...

Gazsa90 kérdése:

Udv vesszot nem tudok irni sorry a francia bulldogot hanyszor lehet csaszarozni meg hany eves korig hogy minden okes legyen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 21:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha nem tenyészted a kutyát akkor 1 elletés is felelőtlenség és nagyon belemászva a témába kisebb mértékben állatkínzás is. Ha pedig tenyészti a kutyákat nem kérdez ekkora baromságot. a 18# nem az én válaszom nem vágom mi a búbánat bajod lett. Én nem vagyok állatkínzó soha nem tettem rosszat az állatok ellen. Minden állatot imádok. Állatvédő vagyok a magam módján és állatorvosnak készülök. Miért lennék gyerekes?? 11 évesen ne pofázz nekem. Mit tudsz te rólam? Még írni sem tudsz!! -.- Mennyi az idióta...
2016. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hát tudod, én nem igazán szoktam gépezni, és a klaviatúrám se csúcsszuper, és nem gondolom, h egy olyan gyerekes embernek mint te ki kéne oktatnia!

Tudod a normális emberek, azért kérdeznek itt, mert azt hiszik, sőt az lenne a jó, ha olyanok mint te nem osztanák az észt másoknak, hanem esetleg megpróbálnának segíteni!

Tudod hibázni mindenki tud. Ő legalább megpróbálja kijavítani a hibááit. Ő elkövette ezt a felelőtlenséget, tem eg ugyanúgy elkövetsz , sőt talán töbet is. Mert senki sem tökéletes. Még te sem.

Ebbe jobb ha beletörődsz. JaH és nem én tehetek aRRÓL, h rossz a KLAVIAtúra, ÉS NÉHA félrenyomom a BETŰKET, mert tudod én szoktam tanulni, h legyen valami belőlem!

2016. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát írni azért tanulhatnál kicsit többet :DD Mond már mi gyerekes bennem? A másik hogy te olyan brutális helyesírási hibákat csinálsz hogy az fenomenális. Néha nem is értem mit írsz xD Te aztán nagyon hülye vagy. Támogatod a szaporítókat, grat. Tudod nem én vagyok az egyetlen aki ilyen véleményen van. Ha megnézed te vagy az egyetlen aki segíteni akar, EGY SZAPORÍTÓNAK!!! Ennyire hülye nem lehet valaki...vagy mégis...
2016. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én nem segítek egy szaporítónak.

Én csak kiálloka véleményemért, mert nem szeretem ha lehülyéznek! Figyelj, több megoldás is van rá, h miért lett vemhes az a kutya, nem biztos h a gazdája hibája!!!

Megmondtam h nem szeretem az állatkínzást, és jó lenne ha befejeznéd mások leszólogatását

2016. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj onnen kezdve hogy a kutya ivaros, és vemhes lesz az csakis a gazda hibája, senki más(ha kiszökik az a gazda felelőtlensége, ha kant vesz mellé az ugyan úgy felelőtlenség. Nem megengedhető hogy a kutya kiszökjön...). Gondolom a szomszéd nem fogja helyette ivartalanítani a kutyát. Tényleg hagyd az okoskodást. Vagy legalább gondolkozz kicsit. Én nem válaszolok mos már. Már vagy 5x leírtam ugyan azt de képtelen vagy felfogni... -.-
2016. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Skacok, fejezzétek már be!


Mind a kettőtöknek igaza van valamilyen szinten!

amúgy az állatorvosi szakma szerintem nagyon hasznos,sok sikert, mert így végre lehet hogy lesznek tényleg normális állatvédők. Igazad van, nem jó az állatkínzás, se a szaporítás (én legszívesebben nagy büntetéseket szabnék ki az állatkínzóknak /szaporítóknak) de tényleg lehet h nem az ő hibája, és lehet h nem az övé a kutya, v ilyesmik. Mind a kettőtöknek igaza van mind a kettőtök tisztességes állampolgár, kérlek ne veszekedjetek. Ha az emberek is marják egymást, akkor rossz jövő elé nézünk. Remélem jó állatorvos lesz belőled, mert manapság sajnos van aki állatorvos létére nem törődik az állatokkal, csak a hasznot lesi. De iylen gondolkodással te biztos jó leszel! Sok sikert!

2016. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.
2016. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

# 18-as vagyok! Jessz8 azt nem neked írtam.XDD

Hanem azoknak akik kitalálnak még +-ba olyan dolgokat amik nincsenek is, és minden szavát kiforgatják az embernek csak , hogy valamiben hibát találjanak és tudjanak veszekedni.

2016. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
jo latom maskep kell fel tegyem a kerdest kerem az irjon csak aki regotaa foglalkozik ilyen kutyakal es csaszarozot kutyaja van mert engem csak az erdekel hogy kinek hany csaszaron eset att a kutyaja mert most tanyulmanyozok ezt a kutya fajtat kimeljetek nagy okosok a hasznos valaszokat koszi ( szintecsak csaszaral tud szulni ez a kutya)
2016. júl. 13. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!