Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udv vesszot nem tudok irni...

Gazsa90 kérdése:

Udv vesszot nem tudok irni sorry a francia bulldogot hanyszor lehet csaszarozni meg hany eves korig hogy minden okes legyen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mit segíthetnék neki még? És miért kellene segétkeznem egy szaporító munkájában aki a kedvenc fajtám teszi épp tönkre? Segítek ezen az oldalon épp eleget. Az egyetlen kivételek a szaporítók és az iduóták :)))
2016. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
57%
Ja és 9# én nem dicsekednék azzal hogy kutyát szaporítok és az egészségükkel játszom... szóval elleted a szukáid de orvoshoz már se az anyát se a kölyköket nem viszed.... taps* igazán büszke lehetsz magadra :) (2# 4# 8# és 11# voltam)
2016. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%

11, ki mondta h elletem? dehogy elletem, ürólnénk neki ha nem lenne köylke, mert nem szenvedne. 2 ki mondta h nem viszem el orvoshoz?

ANYUmék elszokták vinni, és én nem is tudnék vele mit csinálni, mert 11 éves vagyok!

felfogtad?

2016. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ja hogy te 11 éves buta kislányként okoskodsz itt? :D Akkor nem vagyok meglepve. Ha nem akartok kölyköt akkor mért nem ivartalanítsátok a szukát? Annyira bonyolult ez? Te okos vagy és mindent tudsz akkor miért hagyod elleni. És még felelőtlen is vagy. Hogyan lett a kutya vemhes? Kiszökött? Vagy talán ivaros kan mellett van ami dupla akkora felelőtlenség?? Gondolkodj mielőtt hülyeséget írogatsz...
2016. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

Igazán befejezhetnéd, hogy másokat piszkálsz, csak azért, mert te időseb VAGY mint én.

tudod nekem saJnos nincsen beleszólásom, mivel én anyukámmal élek, nem pedig apukámmaL, ÉS apukámé a kutyus, bármit is mondok, felesleges.

Nem tudok mindent, csaK LEírtam a tapasztalataimat, arról a kutyusról, akit én ismerek, hátha segíthetek ezzel másoknak.

Én nem akartam ezzel megbántaNI A TE KIS tökélete életedet, de tudod nem mindenki él olyaN jól min te, h bármit is megtehessen, mert anyuci pici fia/lánya

2016. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Hallod :DD most jót röhögtem. Nem vagyok sokkal idősebb mint te, mondjuk nálunk a kutya az enyém de ha pl. a szüleimé lenne akkor sem érdekelne hogy van-e beleszólásom, vinném orvoshoz a kutyát és nem engedném elletni, habár a mi családunkban még soha nem szaporítottunk,fogadtunk már be kölyköket és vemhes kutyákat de ennyi, max a bátyám volt tenyésztő de az más részta. Képzeld az hogy enyém a kutya nem csak így szóban érvényes, szinte mindent én fizetek a kutya után. Max az orvosi költségekbe beszáll a nővérem is habár azt is ki tudnám fizetni (nem a szüleimtől kapott zsebpénz, hanem saját kereset). Én nem veszekedek de figyelj, miért kéne egy szaporítónak segítenem? Már a kérdésből is látszik hogy épp egy kutyát készül tönkre tenni. Miért segítesz az ilyeneknek? Lehet hogy már idegroncs a kutyája és csak még több beteg almot hozat le. Gondolom se tk, se szűrés nincs... ezek szerint te támogatod és segíted az állatkínzást?


ui: ki mondta hogy mindent megtehetek? Másrészt én amit teszek azt nem magam miatt csinálom hanem a kutyám egészsége és jóléte miatt. Ha a kutyámról van szó nem érdekelnek a szüleim (szerencse hogy ők is épp annyira szeretik a kutyust mint én)

2016. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ebben igaZAd VAN UTOLSó válaSzoló (előző vok)

nem támogatOm, és igazából nem is gondolkodtam ezen...

Nem támogatom aZ állaTKínzást.

Tudod én nagyon messze lakom az állatorvostól.. SaJNOS nem sok mindent tehetek. Az állaTKÍNZÁST NAgyon ellenzem., kszönöm h figyelmeztettél.

2016. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Hogy milyen röhelyes emberek vannak itt XDDDDDDD
2016. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Te még ahoz is retaldált vagy h észre vedd az iróniát? XDDD
2016. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

SZERINTED, okos tojás, ha a krdező olyan nagy állatkínzó lenne, akkor kiírta volna ide ezt a kérdést? hát nem, hanem nem foglalkozna a kutyájával. És szerinted bele írta volna a kérdésébe, h hanyszor lehet csaszarozni meg hany eves korig hogy minden okes legyen? NEM! Hogy lehetsz ennyire gyerekes?

Ha nem lenne császározva,lehet h bele is pusztulna! st! és még te vagy a nagy állatvédő???

2016. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!