Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek én az alfa?

Hogyan legyek én az alfa?

Figyelt kérdés
A kutyám szemében apum az alfa de ô rá se néz a kutyára.. én szoktam vele foglalkozni,rengeteget,és kerìtésen kívül ha hívom nem reagál rá, ha apum hívja akkor már jön is vissza fülét farkát behúzva.. ha sétáltatom hûz :/ szôval mit kéne hogy csináljak ahhoz hogy én legyek az alfa?

2016. júl. 13. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is erdekelne!
2016. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Egy állat azt választja vezérnek, akitől fél. Legyél vele szigorú, de NE BÁNTSD!
2016. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya is érzi, hogy egyrészt a családban apu irányít, másrészt, az alfa nem áll le bohóckodni a többiekkel, nem ő megy oda figyelemért kuncsorogni. Ő fegyelmez, ha valami nem oké. Gondolom, apud is. Olvastam egy kérdésnél egy választ, amiben az volt leírva, hogy hiába nem apukád foglalkozik vele, "az alfa joga belesz@rni" a dolgokba, amíg rend van. Amit tehetsz az az, hogy normális módszerekkel a kutya tudtára adod, hogy te is felette állsz a rangsorban. Ehhez pedig kismillió leírást találsz az interneten. Ezzel persze nem azt mondom, hogy te se foglalkozz vele, de játszani is csak a szabályok betartásával, szépen. Tanítgasd, legyél következetes! Ami pedig a legfontosabb, olvass utána a dolgoknak, hogy a gyakorlatban is alkalmazni tudd!
2016. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!