Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert csinalhak ezt a kutyaim?

Miert csinalhak ezt a kutyaim?

Figyelt kérdés
Van két mopszom. Egy lány es egy fiu de tesok es a lany ivartalanitottt . Nemreg bettem egy border colliet aki fiu. Nagyon jóba vannak. De akarhanyszor etetem oket a fiu mopsz es a lany mopsz osszeverekesznek. Barmit csinalok veluk akkor se haggyak abba kutyaiskola kilove. Es ezt a border colliem nagyon nem suereti es ugat rajuk es.ideges lesz. Mit lejetne csinalni?aki akar privatba is irhat
2016. júl. 13. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mopszos csoportot keresd meg Fbon rengeteg tanácsot kaphatsz mopszosoktól is :)
2016. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol élsz?


írok majd privit nekem párom kutyakiképző ő majd mond erre vmit :)

2016. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es amugy szlovakiaban lakom
2016. júl. 13. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy külön eteted őket, vagy bunyónál kaja elvéve attól, aki kezdte. Persze, amíg esznek a többiek, őt távol kell tartani.
2016. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk fegyelmezed azt, amelyik a bunyót kezdi?!!!!


Lerakod a kutyatálakat egymástól mondjuk fél méterre, hogy azért legyen tere mindegyiknek, aztán amelyik balhézna, azt az elején elcsíped és rendre utasítod.

2016. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso probaltam fegyelmezni. de amuyg az egyik az a tesome .o kezdi a bunyod de amugy a tesom nagyon hanyagolja. ki se viszi, meg se neveli mar ket hete nem setalt es amikor rakiabaltam meg oda akartam myulni hogy elvegyem a talat belemharapott
2016. júl. 13. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire le van szr.va a kutya, akkor nincs mit csodálkozni azon, hogy etetésnél éli ki magát...

Foglalkozni kéne vele és aztán már el lehet várni, hogy komolyan is vegye a fegyelmezést.

2016. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves.utolso a fiu mopsz kezdi es o a tesome es.o nem foglalkozik vele nekem meg nemengedi hogy kivigyem setalni meg ulyenek
2016. júl. 13. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ki a gazdája. El van hanyagolva, ennyi. Ha minimális foglalkozást sem kap, nem várható el tőle, hogy engedelmes legyen.
2016. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tehát alapvetően jóban vannak a mopik és a border csak ezt nem szereti ha veszekszenek mellette?


ez normális.


Fegyelmezd a mopikat kicsit jobban.. A borderre is szólj rá következetesen ha ugat vagy ilyesmi.

2016. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!