Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszéd kutya állandóan ugat éjjel?

Figyelt kérdés
Az én ablakom mellett ugat általában, és fogalmam sincs mit, mert van, hogy egy kutya se ugat sehol, csak ez. A szomszédaink nem foglalkoznak a kutyával, se azzal, hogy a semmit ugatja egész éjjel. Amikor már végleg nem bírtam, lespricceltem vízzel, attól egy kis ideig abbahagyta.
2016. júl. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Szerencsétlennel ha nem foglalkoznak, panaszában sírni fog. Nem lefröcskölni kell, hanem beszélni a gazdákkal. Amúgy meg fogadd el, ez van.
2016. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átdobálod a szomszédoknak az egy hetes büdös zoknijaidat, akasztasz rájuk egy oylan cimkét amire ráírod:

A kutyájuk hangos. tessék vele foglalkozni!


(csak viccelek XD)


Igen beszélj a gazdájukkal, mert sajna eléggé sok olyan trehány ember van, akik nem foglalkoznak az állatokkal, csak úgy van.

Ne spricceld le, mert lehet h utánna téged is utálni fog, és már csak azért sem hagyja abba ha rászólsz.

Dobj eln eki valamit, hátha utánna fut, v nézd meg az udvart, leet h van ott egy macska, egér, v ilyen kissebb állatok amik zavarják őt.

Jah és a fürdetés is a szomszédok dolga lenne...

2016. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy próbálj meg beszélni a szomszédokkal, illedelmesen, nem fenyegetőzve, hogy zavaró a kutyaugatás, oldják meg. 90%, hogy szarnak majd rá, nekem is hasonló problémám volt, én készítettem este kis kavicsokat( nem tudsz vele kárt okozni, főleg ha mellé célzol)az ablakba, és a kuss vezényszóval egybekötve használtam, pár nap és a kutya már kavicsok nélkül is csendben volt, ha annyit mondtam, hogy "kuss legyen".

Nem lett baja, imádom az állatokat, de valamikor nekem is aludnom kell.

2016. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ajánld fel a szomszédnak, hogy estefelé megsétáltatod a kutyát, hátha akkor lenyugszik éjszakára (persze csak ha olyan a viszonyod a szomszéddal, Te is ráérsz, nem túl nehéz a kutya, hogy pórázostul elfusson, meg vacsorára sem akar téged megenni), vagy csak kérdezd meg, hogy játszhatsz-e vele (valami fárasztó játékot). Lehet amúgy, sünt lát, és azt ugatja.
2016. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!