Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan ugat a szomszéd...

Állandóan ugat a szomszéd kutyája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóltunk szomszédnak,nem tett ellene semmit. A kutya esttől-reggelig ugat. Már ablakon keresztül torkom szakadtából üvöltök a szomszédnak és a kutyának. MIT TEGYEK. Feljelentést nem akarok tenni.

2015. márc. 13. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj a szomszéddal, hogy foglalkozzon a kutyával! Le kell fárasztani, játszani kell vele, akkor meg fog nyugodni!
2015. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
és a kutya jól van tartva?
2015. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

NA mindegy mit írok ide, rommá leszek pontozva.

Talán ha azt írnám, hogy költözz el, akkor pontoznának fel, de azért megpróbálom.


A. Bírtok védelmi eljárás a jegyzőnél, bírság lesz belőle, és majd a gazdi kezd valamit az ebbel.

B. Csendháborításért kihívni a rendőröket, második eset után büntetnek.

C. Ultrahangos ugatásgátló.

D. Ki kell nyírni a szomszéd kutyáját.


Tudom tudom, mindenkinek joga van. Joga van a szomszédnak, joga van a kutyának, csak neked nincs jogod a nyugodt élethez, és a nyugodt pihenéshez. Üdv Magyarországon!

2015. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Ha torkod szakadtából kiabálsz a szomszédnak,úgy nem tesz semmit ellene.(tudom magamról)

Menj oda a kapuhoz csengesbe vagy kiabálj be és nyugodtan mondjad neki.Meg láttod csenben maradnak a kutyák.

(vannak különben olyan szomszédok akik direkt ugattassák a kutyát vagy éppen zörögnek valamivel.)

2015. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Nyilászáró szigetelés? Esetleg csere? Korszerű nyilászárókkal nem lenne ilyen gondod.
2015. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom,mit remélsz.Elviheted lemozgatni a kutyát.Vehetsz kültéri ugatásgátlót.Vagy ugatásgátló nyakörvet.Vagy a jegyzőnél tehetsz bejelentést.Vagy kiiktatod,ha már nem bírod.
2015. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Csúcs, ahogy néhány jelzőre se méltó hozzászóló a kutya kinyírására buzdítja a kérdezőt :(


Ha nem tudnák az BŰNCSELEKMÉNY, az "emberi" jellemükről meg mindent elmond a kommentjük!

2015. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Évekig zaklatni a környezetet, alvásban ,pihenésben akadályozni minden szomszédot az meg nem büncselekmény. Ezért nem érnek semmit a törvények. Lehet jelentgetni a sóhivatalban de mire eredmény lesz évek múlva a kutya megdöglik magától.
2015. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

manuel87 Nekem vadi új 3 rétegű kömmerling ablakom van. Tudod mennyibe került? :)


Még is minden reggel 5:08- 5:20 között kellünk a szomszéd német juhászára, mert akkor hozzák a reggeli újságot.


Sokkal jobb mint a sima ablak, de csodát nem kell várni tőle.


Egy mocskos féreg félrenevelt kutya miatt, lehet 10-15 évig szenvedni... Az a baj a kutya kifele ugat az udvarról, és nem befele. Egyből zavarná a gazdit is...

2015. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy 1 méteres slag darabbal félholtra verni a szomszédot. Na az állatbarát megoldás. Egyből érdekelt lesz a kutyus nevelésében.
2015. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!