Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline vs Advantix spot on?

Torda-Molnár Orsolya kérdése:

Frontline vs Advantix spot on?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lerágott csont, de mi advantixot használunk 2x60 kg-os kutyának, ami elég költséges. Szeretnék érveket, illetve ellen érveket egyik-másik mellett, annak függvényében, hogy egyikük elég érzékeny a változásokra,nincs viszonyítási alap, csak "böngészős" tapasztalat!

2016. júl. 14. 18:29
 1/2 anonim válasza:

Nekem 2 rotim van én már márciusban használtam a Frontline-t az nagyon szuper volt mindaddig amíg elő nem kerültek a legyek.

Most júliusban pedig ajánlották az Advantix spot on kullancs, bolha, szúnyog, légyirtót. Így volt szerencsém mind a kettőt kipróbálni. Költségeket tekintve 2 ekkora kutyánál sajnos nem lehet már nagyon spórolni.

Tapasztalat:

A Frontline jó de nem véd legyek ellen. De lehet annak is van már spot on változata ezt nem tudom.

Az Advantix spot on egész jó se bolha se kullancs semmi. A legyek tekintetében pedig néha ritkán látok 1 darabot rajtuk azok sem sokáig bírják mert pár másodperc múlva nyomuk sincs.

Én ezt tapasztaltam, remélem tudtam segíteni :)

2016. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen típusú választ/válaszokat szerettem volna!! Akkor marad az advantix ;)
2016. júl. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!