Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Amstaff kan kiskutyám most múlt 11 hetes(3 hete van nálunk) kb fél hete elkezdte azt csinálni,hogy harapdálja folyamatosan a lábunkat elég erősen. Próbáltam már hogy kiabáltam neki hogy nem!, azt is próbáltam hogy picit rákoppintok az orrára és mondom hogy nem,azt is hogy a fejét lenyomom a földre pár másodpercre és mondom hogy nem.
2016. júl. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A nem kíséretében a grabancánál fogva lenyomod a földre vagy a szájára felülről ráteszed ha nem érti kicsit megszorítod.
2016. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszem majd kutyasuliba,ha meglesz az összes oltása,remélem ott majd tudnak segíteni.
2016. júl. 15. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus kölyök. Hát van meg a pofon.
2016. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem 13 hetes németjuhászom van, 1x2x amikor megkapott akkor a grabancánál földre és NEM, utána elég volt rászólni és azóta engem nem harapdál, tudja, hogy nem szabad.
2016. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!