Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érzékenyebb emésztésű kölyökne...

Érzékenyebb emésztésű kölyöknek Royal Canin, vagy Brit Care Puppy?

Figyelt kérdés

VAn egy érzékeny emésztésű Border Collie kutyusunk,akivel olyan tápot szeretnénk etetni, ami hozzájárul a gyönyörű szőrzethez, és a megfelelő aktivitáshoz ( nyilván tudom hogy komolyabb sportot ennyire kölyökként még nem űzhet, de később..). Úgy hallottam, hogy a Royalnak van kifejezetten Bordereknek kifejlesztett tápja, és ugyan találtam ilyet, de csak felnőttben. Én legalább egy éves koráig azonban kölyök táppal szeretném etetni. A Brit Care tudom hogy jó táp, etettem is már, de vs Royallal érdekelnének a tapasztalatok. És hogy a lelkiismeretes gazdik kifejezettem Border kölyköknek milyen Royal tápot etetnek 8 hetes kortól, egészen egy éves korig.

Szeretnék teljesen felkészülni, mire érkezik a poronty, de annyit már tudok, hogy érzékeny gyomrú kutyáknak való tápot kell vennem, mert ilyen a kölyök. Ez engem nem zavar, de szeretnék bevásárolni előre.



2016. júl. 16. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A royalt felejtsd el, sokkal drágább, mint amennyire jó. Ezeknek a fajtatápoknak meg semmi értelmük, csak marketingfogás.

Eleinte azt etesd vele, amit a tenyésztőnél kap, aztán nézd meg, hogy jó-e neki, és csak akkor válts, ha szükséges.

2016. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!