Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjem ra a szuleimet...

Hogyan szedjem ra a szuleimet egy kutyara?

Figyelt kérdés
Van egy csivavam. Nagyon szeretnek melle egy baratot. Megegy csivavat szeretnek. Mivel szedhetnem ra a szuleimet? Szegeny csivavam mindig a kutyakkal szeretne lenni. Es meg aannyi hogy milyen a mini csivava? Mire kell odafigyelni nala?
2016. júl. 17. 15:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meg johetnek valaszok
2016. júl. 17. 16:59
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy 11 vagy 12?...
2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12#miert kerded? Amugy 15 es sokszor megyek a nyariszunetbe dolgozni is
2016. júl. 17. 17:39
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg johetnek valaszok
2016. júl. 17. 17:40
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
De mégis mit vársz mit mondjak még?? Beszéld meg velük...ennyi!...De annyit azért jó ha tudsz hogy 2 kutya nem szórakoztatja egymást. Sok séta kell. Az meg ha más kutyához őrjöngve oda akar menni az annyit jelent hogy neveletlen. És neveletlen kutya mellé nem veszünk kölyök kutyát. Előbb neveld meg a mostanit és majd utána jöhet másik...
2016. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak arra vársz választ, hogy hogy "szedd rá" a szüleidet valamire, akkor rossz a témakör. Egyébként a hozzászólásaid alapján nem vagy elég érett egy kutya tartásához sem, nemhogy kettőre.
2016. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 15 vagyok, és baráti tanácsként szeretnék neked mondani valamit: most még van bőven időd a kutyádra, de két-három év múlva nem lesz ilyen sok. Nekem német juhászom van, ami tudom, hogy nem egy csivava, de egy kutyával alapból 1-2 órát kell naponta foglalkozni. Hát még két kutyával. Szerintem inkább fogd a pénzed és költsd a jelenlegire, menjetek kutyasuliba, ami remekül lefoglalja, kutyákkal lehet, és te is sokat tanulhatsz ott. Én mindenképpen ajánlom!

Ha pedig mindenképpen kutyát szeretnél, nézz szét a menhelyeken, sajnos rengeteg kistermetű, csivava jellegű kutya kerül oda. Ha euróban gyűjtötted össze a pénzt, gondolom nem Mo.-n élsz, tehát nem tudom, hogy ott mennyi egy fajtatiszta, törzskönyves kutya, mennyibe kerülnek az oltások, a kaja és a felszerelés. Törzskönyv nélküli kutyát meg ne vegyél, az felelőtlenség. (Tudok mesélni, ha szeretnéd)

2016. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nah, akkor most full paraszt leszek!

"Hogyan szedjem ra a szuleimet egy kutyara?" édes fiam, ha az én kölyköm lennél, a fal adná a másikat az biztos!

2016. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is rávevésen vagyok,erre nem tudom hogyan vehetnéd rá őket,de a most nem tudom hanyadik válaszadónak igaza van,csak akkor szerezz be másik kutyát ha te is szeretnèd és nem csak a kkutyádnak. Talán ha a szokottnál többet gondozod a csivit as is rávevő módszer,de a zsebpénzedből nem szedsz ki fajtatiszta csivavát csak rosszul tartott szaporítótol. Ha már csivava talán nezd meg pár menhelyen,én rengeteg helyen láttam.
2016. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!