Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted egészséges dolog...

Szerinted egészséges dolog egy 8hetes westi kutyust kint tartani?

Figyelt kérdés

Ma megyek a fent említett kutyusért és kaptam az imént egy üzenetet,hogy meg kell fürdetni a kutyust,mert kint volt és így egy kicsit kutya szaga van!Én úgy hallottam,hogy még meg nem kapja 21hetes koráig az oltásokat nem szabad kivinni!

Lehet neki valami baja!??


2010. ápr. 16. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is kinti kutya volt,kennelben tartották most 8 hetes!:)Semmi gond ezzel,remélhetőleg van már 1-2 oltása és féreghajtózva is van!
2010. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az udvaron a többi kutya társaságában lehet, mert azok valószínűleg egészséges, megfelelően tartott, vakcinázott kutyák. A fertőzéseket inkább az utcán szedheti össze, de sajnos mi is bevihetjük a koszos cipőnkkel.
2010. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az udvaron nyugodtan kint lehet, de felnőtt idegen (nem az anyja, esetleg apja) kutyával ne találkozzon. Ha ezen a téren nincs kivetni való, akkor szerintem nem lehet semmi baja.
2010. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:-)
2010. ápr. 16. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most már azért ahhoz elég jó idő van, hogy kint lehessen...Nekem 10 hetes a kutyám és ő is kint alszik, persze kibélelt faházban:)

Azonban idegen kutyákkal tényleg ne érintkezzen amíg minden oltást meg nem kap...és az állatorvosnál nem ajánlott letenni a földre, bármit össze szedhet...

2010. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot!:-)
2010. ápr. 16. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit gondoltál, mindenki bent tartja a kutyáit az oltásig? Falun meg mindenhol? Na persze. Az utcára nem mehet ki a kiskutya, de még ott sem olyan veszélyes manapság.
2010. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Húúú ezt megkaptam :D

Figyelj kedves utolsó válaszoló!Ez egy faj kutya és kicsi a mérete nem is lesz túl nagy,mert az alomból ő volt az aki egy kicsit lemaradt a többiektől...

és ÉN nem szeretném,hogy bármi baja legyen neki és attól,hogy itt kérdezek az nem azt jelenti ,hogy sík hülye vagyok és semmit nem tudok a kutyáról szóval köszi a választ!

2010. ápr. 16. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
De lehet hogy mégis, mert a kertben hogyan is kapná el a kutyabetegségeket? Nincs oltva a nagyobb kutyátok esetleg idegen kutyák átjáróháza? Csak gondolkozni kell egy kicsit... Ha meg normális helyről vetted a kutyád akkor az nem egy kis öleb aki kényes hanem terrier.
2010. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pffffffff

Hát ez az oldal nagyon jó komolyan azt hiszem azért van,hogyha valaki nem tud illetve nem biztos valamiben megkérdezi és aki tudja megírja a választ nem pedig kioktatón és lenézőn ír vissza a másiknak!

Ha csak azért reagálsz nekem már másodszor is ,hogy le hurrogj,mert kérdezek akkor kérlek ne itt koptasd a billentyűdről a betűket!Köszönöm kedves utolsó válaszoló

2010. ápr. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!