Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egy kölyök kutyát...

Hogyan kell egy kölyök kutyát szobatisztaságra szoktatni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 17. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Amilyen gyakran csak tudod, leviszed a szabadba üríteni, ennyi az egész.

Teljesen felesleges a kutyapelenka, újságpapír és hasonlók, a kutya ösztönösen nem piszkít a helyére, így ha nem zavarod össze pelenkával, nagyon hamar megtanulja, hol kell végeznie a dolgát.

Sőt, a mi 2 kutyánk (az egyik még csak 5 hónapos múlt) parancsra tud pisilni :)))

Ez nagyon hasznos, ha hosszú séta végén még egyszer szeretném, hogy kipisiljék magukat, vagy ha sietnék és nincs sok idő a sétára.

2016. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
kutyapelenka esetleg?
2016. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tapasztaltabb kutyások rémálma a kutya pelenka .. elsőre én is ezt kaptam tanácsnak . Hát bár ne probáltam volna .. egy honapot elvesztegettem vele . Elsö hozzászolonak van igaza ! Ki a szabadba . Annál jobb és egyszerübb nincs. És nálunk is sokáig parancsra pisilt mivel minddig rászoltam mikor letettem x helyre ,hogy pisilni kell :D
2016. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!