Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is öklendezik a...

Más kutyája is öklendezik a nyakörv miatt?

Figyelt kérdés
Eddig hámot használtam de mivel kidörzsölte a bőrét és vakarózott úgy döntöttem hogy inkább nyakörvet használok. Na most a nyakörv tényleg jó már tud láb mellett sétálni, de a gond az hogy ha jobban megrántom vagy húzom amerre menni szeretnék akkor általában öklendezni kezd. 5 hónapos kutyáról van szó. A nyakörv sima, nem kicsi rá szóval nem szorítja. Sok Cesar Millan videót és mád egyéb videókat is néztem de ott nem öklendeztek a kutyák. Én rontok el valamit?

2016. júl. 18. 16:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy megsajnálom? Megállunk öklendezik aztán húzom tovább... majd persze egy kis öklendezés miatt az lesz amit akar. Nem vagyok ennyire engedékeny. Max. Megállunk még köhög aztán megyünk tovább. De nincs ez állandóan. Csak ha nagyon akaratoskodik. Na jó...mégis. 1-2 naponta fordul elő 1x
2016. júl. 18. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:

5 hónapos kutyánál az a séta, hogy láb mellett halad?

Egyébként próbálj ki egy haltit. Persze, azt is tudni kell, mekkora erővel szabad meghúzni.Ha sokat terheled a gégéjét, be fog gyulladni. Meg lehet nézetni orvossal is, nincs-e valami gond .

2016. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem kell folyton láb mellett mennie de azért az út mellett, a járdán nem engedem el 3 méterre... ha füvesen vagyunk arra megy amerre akar az az ő terepe hisz nem miattam sétálunk. De a járdán mellettem kell haladnia. Szerintem ez alap. Talán a meleg miatt nyugtalan mivel ezt a nagy ellenkezést nemrég kezdte. Persze nem sétálunk a napon és az aszfalton, csak ha muszáj. Szerintem most már nagyon eltértünk a tárgytól, azért köszi a válaszokat. Ismerem a haltit de a kutya nem vonszol csak nem akar mellettem menni. Gyengén szokott húzni amit általában egy rántás megold, csak mostanában csinálja ezt.
2016. júl. 18. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!