Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha teljesen eltérő...

Normális, ha teljesen eltérő jellemű fajták a kedvenceim?

Figyelt kérdés
Pl. imádom a kuvaszt, de a csau-csaut és a kínai meztelen kutyát is. Mindegyik kedvencemben más fogott meg, pont azért szeretem őket. Úgy érzem mindegyikhez tudnék alkalmazkodni a végletek kivételével pl. hiperaktív border collie vagy lusta bulldog. Alapjából véve a juhász- és pásztorkutyákat szeretem, de szinte mindegyik fajtacsoportból van egy-egy kedvencem. :) Ti hogy vagytok ezzel? Köszönöm.

2016. júl. 18. 16:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ezért kicsit más jellem és sokszor mondták már, hogy munkamániás, rengeteg mozgás és feladat kell neki. A mudi jelleme sokkal szimpatikusabb. De pl. a vizslát sem szeretem, mert nekem túl aktív. Ismerek párat és egyáltalán nem illenek hozzám. Ellen példának ott a beagle, aki szintén vadászkutya, nagy mozgásigényű és szagmániás is, mégis imádom. Pedig nem csak könyvből választottam ki őket, sőt a legtöbbet kiállításon szerettem meg igazán. :)
2016. júl. 19. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!