Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkiismeretfurdalásom van a...

Lelkiismeretfurdalásom van a kutyám miatt (? )

Figyelt kérdés

21eves vagyok, 7.szulinapomra kaptam efy tacsko kutyust az elejen nagyon osszevoltumk nove, mar nem annyira smiota oregszik mert volt egy idoszak amikor "nem allt velem szoba". Az utobbi idoben is joban voltunk.

De most elkellett otthonrol koltoznom, egyelore nem megolthato hogy velem legyen( nagydzuleimnel lakom ahol vsn egy kutya akivel nem jonnek ki jol) sajnos haza nem mehetek egyeb okok miatt.

de annyit gondolok ra es sirok miatta, nagyon hianyzik es felek hogy ugy fog meghalni hogy nem lehetek mellette.

mar 14 eves, jol tartja magat de akkor is idos mar..

mit csinaljak hogy normalizaljam a helyzetet?

lehet neki nem is olyan rossz nelkulem? En azt szeretnem inkabb hogy ne legyen neki rossz hogy nem vagyok ott, de amikor voltam otthon egy kicsit amikor meglatott ugy nezrtt ram mint aki nem hiszi el hogy ott vagyok, olyan boldogsaggal..


2016. júl. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Gondolj arra, hogy ott jó neki és megszokja a környezetet, kevésbé gondol rád.
2016. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutya a gazdája mellett boldog. Amennyiben eddig is a nagyszüleid foglalkoztak vele, etették, gondozták, játszottak vele, stb, akkor inkább maradjon. De ha téged tekint a gazdájának, hozzád ragaszkodik, akkor viszont jobb lenne neki melletted.
2016. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam, en lakom most a nagyszuleimnel. Itt van egy kutya akivel az en kutyam nincs joban.

az en kutyam a szuleimnel van ahonnan elkellett jonnom

2016. júl. 19. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!