Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két újszülött kölyöknek...

Két újszülött kölyöknek keresünk pótmamát. Valaki tudná vállalni?

Figyelt kérdés
Most ellet a kutyánk és ez az első alom neki és 10 kiskutya túl sok neki ezért keresünk valakit akinek a kutyája tudja vállalni a pótanyaságot. Esetleg valaki tud segíteni ebben?

2016. júl. 19. 11:39
1 2 3
 11/25 bollocks ***** válasza:
74%
Még mindig cumiztathatná őket kétóránként, ha nem lenne egy felelőtlen lusta fekália.
2016. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hol?

Ha a közelben es valaki elhozza, vállalom, rutinos potmama vagyok,el ne altassátok..

2016. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ha a szukának normálisak az ösztönei, ha megfelelő mennyiségű, minőségű ételt kap, némi segítséggel fel tud nevelni ekkora almot is.

Persze, az is kell, hogy legalább 2 hétig ti is szoptatásnál segítsetek a gyengébbeknek elsőre cicire jutni. Egyébként nem egy szukát ismerek, amelyik szépen elválasztotta a társaságot és két körben szoptatott.

2016. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

A te kutyád! A te felelősséged,hogy ne menjen ki felügyelet nélkül a telketekről! Vagyis de, ez csak és kizárólag a te hibád!

És 2 hónapig nem tudtátok elvinni ivartalaníttatni? Ugyan már, ne legyél ennyire szánalmas! Egyszerűen csak nem érdekelt téged ez az egész. Hát vállald végre a felelősséget! Maradj szépen otthon, etesd, gondozd te a kicsiket! Csak úgy az első 4 hétben kell.

2016. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

Persze, könnyű kifogásokat keresni, hárítani a felelősséget.


Pár dolog/kérdés ami felmerült:

-A kennel amit csináltatok nm volt szökésálló, valami hibája volt, egy jó kennelből nem jutott volna ki.

-Mi a helyzet a kerítéssel? Merthogy ezek szerint ugye az sem volt a legjobb állapotban. Ha kutyát tartasz, azért alap, hogy ne szökjön ki, még ha nem is tüzel.

-Ha kennelt kellett neki csinálni nyilván nincs semmi zárt, fűtött helye télre, mert akkor oda simán bezárjátok és nem szökik ki. Szerencsétlen kutyának az ízületei és az egészsége bánja, remélem legalább nagytestű hosszú szőrű kutya.

-Miért nem jutott eszedbe ivartalanítani, amikor megtudtad, hogy vemhes?


Szörnyű és nagyon felelőtlen gazda vagy sajnálom a kutyádat.

2016. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Megoldódott. A kicsik már nálam vannak.

Szerintem ez egy pozitív dolog, hogy próbált segítséget keresni, és nem kirakta, agyonverte, elaltatta, mint millió másikat.

Mondom ezt úgy, hogy aktív állatvédő vagyok.

2016. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok, sok boldogságot. :) örülök, hogy jó helyen vannak. Nem kell ítélkezni. 10 kiskutyára én sem számítottam volna.
2016. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
2 óránként etetni kell! Hajra'
2016. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tudom,évek óta cumisakat mentek, csak idén több mint 20baba volt nálam. :)
2016. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jah, tényleg egy mintagazdi, hogy még le is írja, hogy ha nem sikerül lepasszolni a felelősséget, akkor elaltatja a kiskutyákat... Mert őkelme nem cumiztat.

Mindegy, a lényeg, hogy a kicsik már jó helyen vannak.

Kérdező, te pedig ivartalanítsd a szukádat.

2016. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!