Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is alázott már meg a...

Mást is alázott már meg a kutyája? Pl. Azzal, hogy hüyén viselkedett, kellemetlen helyzetbe hozta, össze kellett vesznie miatta valakivel, beszólógattak neki miatta?

Figyelt kérdés
Jó lenne olvasni pár sztorit és érezni, hogy nem csak velem van ez.

2016. júl. 21. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Családban történt valakivel: az illető otthonról vezette a vállalkozását és egy nagyon fontos ügyfél jött hozzá, hozta a barátnőjét is, aki miniszoknyában volt. Rokon beszélgetett az ügyféllel, a kutya meg közben a nő háta mögé settenkedett, és hirtelen beszagolt a lába közé hátulról. A nő meg hatalmasat ugrott és sikított. :D Szerencsére ők is viccesnek találták, nem sértődtek meg.
2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Myugi velem is sokszor megessik de nem igazán zavar. Például egszer pont barátaimal sétáltattam a kutyát és felszettem volna a kakit erre mikor lehajoltam hogy felszedjem vissza állt ellém mert még nem fejezte be gondolom mert mindig azzal fejezi be hogy "rászorja" a földet. De most nem tette elment szaglászni de pont mikor felvettem volna akkor vissza állt ellém és rám jött a föld.

Vagy volt olyan hogy épp vendégeket voltak nálunk este lefürödtem véletlenül egy kisrésnyire nyitva hagytam az ajtót de a függönyt elhúztam elég mini rés volt de a kutya a mancsával kitutta valahogy nyitni és mig én fürödtem sorba kividte a ruháimat (pl.melltartó,meg a tiszta új bugyit).De az ajtót persze orrával vissza lögdöste. Szóval voltak cikkis helyzetek és még ma is történek. De nem zavarnak.

2016. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

De persze anyumék gyorsan elvették tőle és vissza tették a fürdőbe és rendesen bezárták az ajtót.

2016. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen még nemigen történt, egyszer majdnem, de hihetetlen mázlim volt. Túrázás közben a kutyám, aki addig még sose csinált ekkora pofátlanságot megközelítőleg se (magam se tűrném el tőle) meglátott egy idegen hölgyet tőlünk vagy tíz méterre, aki éppen valami csokit evett a férje meg a kisfia mellett, a kutyám odarohant, felugrott és kikapta a kezéből :) 20-ból 19 ember üvöltve anyázott volna, teljes joggal, így én is erre készültem, de ők az a húszból egy voltak, akik csak egy jót nevettek a dolgon és ott simogatták meg ilyesmi :) Én persze nem győztem elnézést kérni, de tényleg nem izgatta őket, utána jót dumáltunk.
2016. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Illetve tesomnak a bulldogja akit csak tud ill oda kerül hozzá át foja az első lábaival es párzó mozdulatokat végez.na ez ciki.de általában mindenki nevet.volt már hogy beszóltak neki elég durván de nem érdekli humorosan válaszol.
2016. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Panelban lakom. A csórikám bepisilt a liftbe...

:DD

2017. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!