Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2hónapos kiskutyánk leamortizá...

2hónapos kiskutyánk leamortizálja a kertet 😣 hogy tudnánk leszoktatni róla? Persze majd kinövi de addig?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Napközben is van vele foglalkozva de csak ilyen rövid játék9k vannak akkor! Sajnos nem tudok vele 0-24 be játszani foglalkozni!
2016. júl. 23. 10:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem 0-24 kell, hanem napi 3-4 óra. Nekem is tacskóm van, a kert NEM ELÉG NEKI, akármekkora is. El kell vinni sétálni minden nap, legalább 1 órára. Ezen kívül sokat foglalkozni vele, tanítani, és a legjobb ha bent lehet a házban a családdal. Hidd el, ha nem sétáltatod akkor az lesz a legkisebb bajod, hogy szétszedte a kertet...
2016. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A házban nem szeretnének!! A kislányom miatt sem meg terhes is vagyok. Megprobáljuk akkor hogy elviszük sétálni is minden nap! Köszönöm a tanácsokat válaszokat!
2016. júl. 23. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha rövidszőrű akkor télen nem szabad kint tartani (drótszőrűt se nagyon, túl alacsonyan van a hasa), ráadásul amíg ilyen kicsi, addig is bent kellene lennie, minimum pár hetet. Az én tacsim igazi kanapékutya, télen szeret még a takaró alá is bebújni az ágyában. El sem tudom képzelni mit csinálna kint... Egy kutyusnak se jó kivágva a kertbe. Kisbaba mellé pedig nem jó kiskutya, az a mondás vagy a kutya vagy a gyerek legyen minimum 3 éves... Ha megszületik a pici baba, akkor mégis hogy lesz időtök a kutyára?
2016. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!