Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya félrenyelt egy csontot?

A kutya félrenyelt egy csontot?

Figyelt kérdés
A szomszéd dobált át neki csontot, és miután megette elkezdett úgy köhögni, mintha beakadt volna neki és ki akarná hányni. Egy darabig ezt csinálta, aztán abbahagyta. Labdáztam vele, minden normális volt, de utána megint köhögött egy picit. Azóta nem. Szinte minden percben nézem, mit csinál, de nem észlelek semmi furcsát. Ugyanúgy ugat, fekszik, járkál. Csak szaporábban veszi a levegőt. Apa előbb megnézte és azt mondta, érzett egy csontot lefelé állva, nem keresztbe. A jobb oldalon. Szerinte az a nyelvcsont. Hát nem tudom. Tiltakoznak a szüleim az állatorvos ellen, mert szerintük ha ott lenne valami, az irritálná, és észrevehető lenne. Ezután nem evett semmit, mert ma tényleg teleette magát. Szerintetek hogos az aggodalmam, vagy lement már az a csont? Nagyon stresszelek!

2016. júl. 24. 20:43
 1/9 A kérdező kommentje:
*jogos
2016. júl. 24. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Ertheto az aggodasod de szerintem ha egy csont nem ment volna le a torkan akkor nem hagyta volna abba a "felkohogeset"
2016. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát jó, köszönöm a választ.

Azt egyébként elfelejtettem mondani, hogy mikor apa lenyult a torkaba, harabdalta, meg karmolta őt, meg nyuszitett. Ez azért van, mert nincs ott semmi? Mert amikor a régi kutyám félrenyelt, akkor mindig hagyta hogy kiszedjuk...

2016. júl. 24. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem azert lehet, amugy mi a faxert hagyatok a szomszednak h csontokkal(vagy barmivel) ettesse a kiskutyad?
2016. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csirkecsontot adott neki, még csak nem is volt hegyes. Ha mi adtuk volna neki, az is ugyanúgy félremehetett volna... Egyébként nem kiskutya, 3 éves, és eddig sosem volt gond a csontokkal. De nyilván mostantól jobban fogunk vigyázni.
2016. júl. 24. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baja, amugy enis igy aggodtam a tekimert mikor felrenyelt egy szalkat :d
2016. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyers vagy főt csont volt? Ha nyers akkor nincs baj.De ha fött akkor belül a csont szállkássab akkor sem biztos de akkor van egy picike esély. Mohón eszik a kutyus?
2016. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom, hogy milyen volt...

Ugyanúgy eszik, nem mohó, szépen veszi el az ételt.

2016. júl. 25. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs baj, de lehet hogy érdemes lenne elvinni állatorvoshoz.
2016. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!