Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt köztetek olyan akinek...

Van itt köztetek olyan akinek a kutyáját a Cerbeos kutyasuliba szocializálták? Hány alkalom kellett? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Eleve nem kulonosebben kultivalom a kutyaiskolakat, de a Cerberos meg ezen belul is az egyik, hanem a legvackabb szerintem.


Mikor a 3 honapos kutyamat elkezdtek ismeretlenek dobalni (nem az enyemet akartak, de ott volt ezert o is kapott a "fenyitesbol") kaviccsal toltott palackal. Fordultunk is ki, borzalom.


Sajnos gomba-mod szaporodnak a hozza nem erto kutyaiskolak oszinten nem tudnek javasolni 1et sem. Aztan dragak is, kepzetlenek es semmi alazatuk a szakmaval szemben, egy 2 honapos oklevellel okositanak teged, aztan ha nem jo a modszeruk te es a kutyad vagy a hulye. Biztos van amelyik nem ilyen, de joparat kiprobaltam, mindegyik egy hulladek volt.


Javaslom inkabb a szemelyes kutyatrainert. Ott alkalmat fizetsz (nem pedig egybe kifizettetnek veled tobb 10.000 HuF-ot, aztan vagy jo vagy nem), csak a veled es a kutyaddal foglalkoznak, nem pedig folyamatosan varsz a masik 10-15 kutyara, hazhoz jon (vagy johet) satobbi.

2016. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én pánikrohamos,idegbeteg kutyámat meg ők hozták rendbe.
2016. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!