Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Massal is van ez igy?

Massal is van ez igy?

Figyelt kérdés
Van 5 kutyank. En imadom a kutyakat es megertem oket. Ma reggel a tengerparton egy kobor lutya futkarozott es senkihez nem jott oda csak hozzam es mellem feludt es bujt. Kesobb egy embertol elvett egy landat amelyiket nem is adta oda senkinek csak nekem . es ez nem egyszer tortent. Massal is can ez igy? 13/L
2016. júl. 26. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok gyorsan valaszokat
2016. júl. 26. 17:36
 2/11 bollocks ***** válasza:
66%
Nem, senkivel nincs így, minden bizonnyal különleges vagy.
2016. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Irjatok normalis valaszokat
2016. júl. 26. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasnoló. De ezek csak véletlenek.
2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet irni? Szerintem aki kutyakkal foglalkozik es talalkozik biztosan elfordult mar hasonlo eset. Nalunk van egy BC aki imad labdazni, leteszi a labam ele a labdat, hogy dobjam neki. Ettol nem leszek kulonleges, csak epp valamiert velem akar jatszani.


A kutya alapveto oszone tartozni valahova, a semminel barki jobb.

2016. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem kacsákkal történt hasonló kétszer is. Egyszer fotóztam egy befagyott tó szélén, és a távolban a jégen álldogált 8-10 kacsa. Végigfutott az agyamon, hogy milyen jó lenne, ha 1-2 közülük közelebb jönne, hogy ne legyen olyan üres a kép előtere (csak jég). Abban a másodpercben ketten kiváltak a csoportból, és elkezdtek egyenesen felém totyogni. Én közben tartottam a fényképezőgépet, hogy ha ideális helyre érnek, már készíthessem is a képeket. Pont, amikor ott jártak, ahol szerettem volna, elkezdtek forogni a tengelyük körül, teljesen egyszerre. Így le tudtam fotózni őket minden oldalról. Készítettem 8-10 képet, és amikor végeztem, visszamentek a többiekhez. Nem teljesen értettem, hogy mi volt ez. Egyszer pedig a Schönbrunni kastély kertjében - szintén télen - sétálgatott egy kacsa, amit a turisták le akartak fotózni, de ő csak hátrált előlük, mert gondolom félt. Én meg a kacsa mögött voltam, így felém hátrált, de először nem vett észre. A többi turista nevetett, hogy így legalább hozzám közel jön majd, még ha akaratlanul is. Leguggoltam, hogy alacsonyabb szögből tudjak fotózni, de akkorra észrevett a kacsa. És nem ment el, hanem odajött hozzám, és a végére szinte hozzá is ért a csőrével az objektívhez, akkor már nekem kellett hátrálnom tőle :) Ennyi volt, szerintem az állatok is érzik, hogy ki jelent rájuk veszélyt vagy fenyegetést, és ki nem.
2016. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ez nalam nem veletlen mert minden egyes alkalommal ez igy van . es a 100 emberbol is hozzam jon oda
2016. júl. 26. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
A mamám mindig azt mondta hogy a kutyák megérzik ha valaki szereti őket. Velem is ez volt 12-13 évesen... most 16 vagyok és képzeld elmúlt a varázs :))
2016. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo, ertettuk, kulonleges vagy. Lendulhetunk?! Javaslom valami cirkuszi fellepessel kamatoztasd ezt a lehengerlo "tudasod".
2016. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig tényleg az van, hogy 13 éves vagy, és ebben a korban keresed önmagadat, szeretnél kitűnni valamivel, hogy szerethetőnek és hasznosnak érezd magad. És most ebben találtad meg, de hidd el, lenne olyan, hogy 100 ember közül nem hozzád megy oda egy kutya. Attól még biztos klassz csaj vagy.
2016. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!