Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne elkábítani a...

Mivel lehetne elkábítani a kutyát, hogy le tudjuk vágni a karmát?

Figyelt kérdés

Sajnos éber állapotban ezt nem tudjuk megtenni, de muszáj lenne mert be van nőve a farkaskarma a bőrébe. Semmilyen körlmények között nem engedi meg hogy levágjuk, mivel iszonyatosan makacs és gyanakvó (csau csau). Inkább mindenkitől tartja a 3 méter távolságot, ha rájön, hogy valamiben settenkedünk. Ha meg elkapjuk akkor annyira vergődik, hogy lehetetlen levágni a körmét.

Az állatorvos Calmexet adott, de az semmit nem használ, ugyanolyan éber volt tőle.Egyszer régebben tudott egy erősebb szert adni, de azt mondta, hogy azt már nem lehet kapni.

Én tudom, hogy a gyógyszerezés nem jó megoldás, de átnevelni nem tudom, mivel a szüleimnél él, én meg egy hónapban egyszer látom.Egyébként világéletében félős, önfejű és gyanakvó volt.

Valamilyen emberi altatót esetleg nem tudtok, ami nem veszélyes a kutyákra?


2016. júl. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény kutya.


Vigyétek el állatorvoshoz hogy vágja le ő a karmát.


A farkaskarmot pedig érdemes leszedetni, az én kutyámnak a járását akadályozta, állandóan egymásba akadtak és elkezdte szétrakni a hátsó lábait emiatt.

2016. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz vigyétek el, szájkosárral együtt.

Nehogy begyógyszerezd a kutyát!

2016. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állatorvos nem mondta el, hogy ha izgatott a kutya akkor a nyugtató pont az ellenkező hatást váltja ki belőle? Ne kísérletezzetek otthon, vigyétek el inkább dokihoz!
2016. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!