Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek itt staffordshir...

Van valakinek itt staffordshire bullterrierje? (Nem amstaff! )

Figyelt kérdés
Akkor lenne pár kérdésem. :)

2016. júl. 27. 13:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Amúgy a te staffid milyen színű? :)
2016. aug. 2. 15:14
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A bullstaff kiscsaj kék, az amstaff kan fekete, mind2 fehér mellkasú :)
2016. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépek lehetnek, a kék gyönyörű és különleges szín. A Stafféta kennelben is pont 3 ilyen színű szuka van. Egyébként te a staffbullt kis vagy közepes testűnek mondanád ránézésre? (Mostmár tényleg abbahagyom... :D)
2016. aug. 3. 17:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Közepesnek. Ugyan valóban nem magasok, de ha nekem azt mondják, hogy kistestű kutya, akkor yorkira, csivavára, spiccekre stb asszociállok, és melléjük téve egy bullstaff, mégha alacsony is, széles melkasával....hát vicces összemérni egy westievel is, pedig ők nem olyan picik :)

És ha a kutyám egy harapásra kettéválasztana egy ksitermetű kutyát(már ha harapna) akkor nem fogom kistestűnek nevezni :D

Kistestű talán egy mopsz, vagy francia bulldog, de azért a bullstaff nagyobb tőlük. Kilóban pedig szintén túllóg a hivatalos kistestű határon.

2016. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, csak sokan az amstaffhoz/pitbullhoz hasonlítják, ekkor jön a válasz hogy az "kiskutya", nem közepes. A Brit Premium táp is a Medium csoportba sorolja. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a sok segítőkész választ! :)
2016. aug. 3. 22:54
 16/20 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. Akármilyen kérdésed van, ha tudok szívesen válaszolok rá, én is ilyen vagyok, még nem is beszéltem a tenyésztővel, de már 600 helyen utánaérdeklődök mindennek :D

És amúgy is ez a helyes megoldás, sajnos sokan küllemre választanak kutyát, de nem ismerik az igényeit, természetét...

2016. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a staffbull mellett döntöttem, kevésbé terheli meg a pénztárcát. :)
2016. aug. 4. 16:29
 18/20 A kérdező kommentje:
Uccsó kérdésem, ha ebben is tudsz segíteni: télen séta közben vagy ha kint van a kertben kell rá valami ruha? Mennyire igénylik? :D
2016. aug. 7. 16:45
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha 5 fok alá esik a hőmérséklet, már reszketnek :D

Ha kinti, jó meleg kuckót kell nekik csinálni, lehetőleg szigetelt kutyaólat. Nekünk télen bent vannak, nem szeretnek kint lenni. Sétához mi varrónővel késszítettünk nekik egy belül polár, kívül vízhatlan anyagból egy kis mellényt, mindig abba megyünk ki. :)

2016. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bent fog aludni, de azért télen is ki mehet a kertbe. Másik kutyámnak is van egy szuper kívül impregnált, belül bélelt ruhája, majd keresek neki is egy ilyet. :)
2016. aug. 7. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!