Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokattsam rá a kutyáma...

Hogyan szokattsam rá a kutyámat arra hogy ugasson amikor valaki jön?

Figyelt kérdés
bárki is jön ő mindenkivel barátságos..de elkellne egy házőrző..de sajnos ő nem ugat senkinek
2010. ápr. 17. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig azt mondtuk neki, hogy csíííbész, mikor hangokat hallottunk, és arra nagyon ugrott. Aztán megszokta, és most már mindig ugat, ha mozgást hall.
2010. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy ismerőst megkérni, hogy jöjjön el és zörgesse a kerítést, kicsit heccelje kívülről a kutyát. Ha elkezd erre ugatni, akkor pedig dicsérd, kajával simivel, szóval. Bár igazából én ezt nem tenném a helyedben, ha mégis, akkor szakszerűen, kiképző segítségével. Vannak olyan kutyák, akik még jelezni sem szoktak, lehet hogy a tiéd is ilyen típus, akkor viszont nem tudom, mit lehetne tenni azon kívül, hogy elfogadod őt ilyennek.
2010. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy nem ugat éjjel-nappal és szerelj fel egy csengőt.
2010. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Héé, nem ugat éjjel-nappal a miénk sem, csak ha idegen jön a házban, és az meg jó, nem???
2010. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálam is ez (VOLT)a helyzet,németjuhászom van 1,5 éves,és nem ugatott szinte senkit sem,mindenkivel joba volt,hiába szoltam rá népekre hogy NE simogassák,azert is,aztán megkértem valakit a kocsmábol ,vettem neki egy üveg piát,aztán az bosszantotta keritésen kivül, kb 3-4 hétig 2 naponta,+én járok vele suliba is,gyakorlok vele plusszban csibészelést,,és most már megugatja az idegeneket,olyanokat is,akikkel joban volt,,

én igy csináltam,és azota is gyakorlok vele,,

2010. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2-3x megcsibészelteted valakivel aki ért is hozzá és annak meg lesz az eredménye.
2010. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

2-3x megcsibészelteted, meglesz az eredménye.

Az tuti! Lesz egy idegbeteg félős, mindenkire támadós kutyája. Irtó jó ötlet! :(

2010. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de legalább nem fog barátkozni idegenekkel!!!!!
2010. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!