Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám néha rázza a fejét,...

A kutyám néha rázza a fejét, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A kutyám néha rázza a fejét. Nem mostanában kezdte, eddig is csinálta. Bent a házban nem szokta, de ha sétálunk és fű közelben vagyunk akkor elég sűrűn rázza. A füle alapból érzékeny azaz hozzáérni nem lehet mert rángatja, csak ez lehet az ok? A fű ingerelheti a fülét? Általában simogatás után is ezt csinálta. Itt olvastam a toklászról, aggódnom kellene? Egyébként orvos már 2x is nézte a fülét és minden oké volt, már akkor is rázta. Hozzátenném hogy a füle áll. Nem rég sétáltunk (füvön de nem nagy fűben) és szaglászás után úgy tűnt mintha oldalra dőlne a feje, kapásból megnéztem de nem volt benne semmi és utána már nem döntögette a fejét. A másik hogy mivel előre billenőek a fülei így szinte a földre lógnak ha szaglászik :DD

Nem vagyok benne biztos hogy toklász lenne, normális ez vagy túlaggódom? (ha valamit is számít, a kutya fél éves)



2016. júl. 28. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rázta és elvittétek dokihoz,ő nem talált benne semmit,illetve nem gyulladt akkor lehet csak érzékeny. Azért atkára,gombára nézesd meg.
2016. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fülebe maszhatott bogar vagy kullancs
2016. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!