Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat iszik a kutyám,...

Nagyon sokat iszik a kutyám, döbbenetesen sokat, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Olyan kis komótosan iszik de ott áll egy napig a tál előtt, nagytestű, kb 50 kg hosszúszörű keverék maci. Kan kutya. Mi lehet ez, avgy ne aggódjak?

Boldog Karácsonyt mindenkinek :)


2013. dec. 24. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem mindegy, mit kap enni. Amúgy a sok vízivás akár cukor jele is lehet. Biztosat csak orvos tud mondani.
2013. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is boldog karácsonyt kívánok.

Tudom hogy ünnep van,nem egyszerű és nem olcsó,de én elvinném holnap egy ügyeletre.

Több oka is lehet,esetleg súlyos is.Jobb megelőzni a nagyobb bajt.

2013. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha rossz minőségű az étel,akkor amiatt.Orvoshoz kellene vinni,mert így csak találgatni lehet.
2013. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig sokat iszik vagy csak ma? Az enyém egy este kétszer kiitta a tálját, felfúvódott, már gyomorcsavarodásra gondoltam, éjjel felhívtam az orvost, de szerencsére kis sétáltatással és a víz elvételével megoldódott a dolog.
2013. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki annyit
2013. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kinti kutya, akko valóban sok ez a mennyiség . Lehet cukor , vagy akár férgességtől is.
2013. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kinti kutya, most tesco táot kap, de maj veszek neki jobbat csak nem volt pénzem. ebből annyit ehet amennyit akar, mindig van előtte kirakva. mindig ennyit iszik, más baja nincs.
2013. dec. 25. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a táp minősége miatt iszik sokat, hanem azért, mert előtte van mindig. A száraz táp egyik tulajdonsága, hogy folyadéktól lazul fel a gyomorban. Ehhez pedig a kutyád nyeli a vizet.
2013. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De a táp miatt is,mivel a teszkós táp annyira borzalmas,hogy teli kell nyomniuk ízfokozóval,hogy megegye a kutya.Ettől sós,ízes lesz,amire vedeli a vizet.A másik oka,hogy 0-24 előtte van,ez nagy hiba.


Nagy testű kutya napi 2x eszik,a napi adagját 2 felé osztva.Egyébként csak víz van előtte.A tápot is cserélni kellene,mert semmi nincs benne,amire szüksége van.

2013. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor igyekszem.
2013. dec. 25. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!