Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos kisfiúú...

Van egy 4 hónapos kisfiúú yorkim, és tegnap, amikor megjött a havim, este a kezemmel párzási mozdulatokat csinált. Miért csinálja ezt a yorkim?

Figyelt kérdés
Gondolom érezte a vért,vagy nemtudom..Remélem nemfordul ez elő többet,mert elég kínos lenne pl.:társaságban.Mit lehet ez ellen tenni?
2008. szept. 29. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A kutyusok már csak ilyenek, valószínűleg egészen véletlenül esett pont a mensid idejére az akció. A mi kutyánk egy plüssmacival "párzott" rendszeresen, és többnyire akkor kapott ihletet, ha vendégeink voltak.
2008. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oksii:)

Köszii:)

2008. szept. 29. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
vérszagot kapott, és az állat azért ösztönből megy az ilyesmire.esetleg meg lehetne próbálni többet pároztatni, hátha akkor lanyhul a kedve.
2008. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nincs összefüggés. Ez, ha emberrel csinálja v más kan kutyával, a dominancia jele, ne engedd neki! Azt nem hiszem, h többet kéne pároztatni, inkább az ivartalanítást javasolnám, ha nem boldogulsz vele.
2008. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4hónaosan pároztatni?
2008. szept. 29. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
4hónaposan nem is ivarérett.ez bennük van,nekem lányok vannak,és a nagyobbik a plüss sives párnáját rendszeresen helyeteszi tüzelés után.van egy osmerősünk,mesélték,ha ő éppen....,akkor a kutya felviszi az ágyra a játékát,és ő meg azon gyakorol.:-)
2008. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is yorkim van csak nem kislány, még nincs fél éves se.Az enyém lány létére is szokta csinálni, de nem csak a kezem hanem a lábamon is:)
2008. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem 1,5éves kisfiuka yorkim van és ő is folyton ezt csinálja a kis plüss egerével és szerintem is kicsit ciki mikor más van nálunk és ezt kezdi el csinálni!Vagy mikor éjszaka arra kelek hogy a kis körme csakugy pattog a laminált padlon.

Tehát ök ilyenek meg sztem, minden kutyus!!

2008. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egy éves yorki gazdija vagyok. Az enyém a cipőkkel csinálja ezt. Az érdekes az hogy csak a család fiu tagjaiak a cipőjével szoval meg vagyok mentve:))
2009. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!