Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit főzhetek lassan 5 hónapos...

Mit főzhetek lassan 5 hónapos amstaff kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma hoztuk haza előző gazdijától. Happy dog tápot eszik és főtt kaját is szokott napi egyszer, változatos étrendet szeretnénk. Vannak elképzeléseim de ötletek is jól jönnek. Szereti a zöldségeket is nagyon. Nyersen vagy főve adjuk inkább?
2010. ápr. 17. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
főzve. az én kutyáim a káposztát nagyon szeretik, de mindenféle zöldséget bele szoktam nekik főzni a hús mellé, ami akad otthon. apróbbra vágva, úgy könnyebben megeszi és nem löki félre, ami nem tetszik neki. szoktam még zabpelyhet vagy kukoricapelyhet is belekeverni, vagy összekeverni a száraz táppal, rizzsel, tésztával, krumplival stb.
2010. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első válaszoló kb jól leírta. és abba amit főzöl nekik ne tegyél fűszereket, meg plussz zsiradékot.

egyébkét már jó páran megkérdezték:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=h%E1zikoszt&..

2010. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A baj csak az hogy a kutyának nincs szüksége változatosságra, mivel nem ember, sőt még árt is a gyomrának ha mindig mást adsz mert nincs ideje hozzászokni. :)

Amúgy zöldségből hüvelyeseket, káposztát nem szabad. A krumplit meg nem tudja megemészteni úgyhogy nem nagyon van rá szüksége. Ne a te kajádból adj hanem vegyél neki hús és azt főzd meg rízzsel vagy tésztával. De szerintem döntsd el mit adsz neki, főzöl vagy tápot és mindig azt add neki.

2010. ápr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!