Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő, mire beszokik a...

Mennyi idő, mire beszokik a kiskutya az új helyére? Vagy előfordulhat, hogy beteg?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptunk egy kis németjuhászt. Nagyon aranyos ő,de nagyon szomorú. Érthető,most választották el a szüleitől. Viszont egész nap alszik,ahova leteszem,ottmarad. Nem moccan...még a fürdetés sem zavarta. Sokat szeretgetjük,de nem akar megnyílni. Eszeget,de nagyon kis gebe... inni is iszik de keveset,bár lehet hogy ennyi az igénye. Egész éjszaka aludt,nem sírt,pedig azthittem fog.

Még csak 9 hetes. Ma kivittem az udvarra többször,hogy eltudja végezni a dolgát,de csak lefeküdt a meleg betonra,a 40 fokba,így 10 perc múlva elhoztam onnan mert sztem képes lett vna ott hőgutát kapni :(

Szeretnék a kedvében járni,de nemigen tudok.


Szomorú,vagy esetleg beteg lehet?


2016. júl. 31. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, állatorvoshoz mindenképp el kell vinned. Chip (ha még nincs neki), oltások, féregtelenítés...

Tehát ha beteg, a doki látja...

Ha egészséges, akkor is kell neki jópár nap, mire megszokja a helyet.

2016. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap doki. 9 hetesen még az új helyen sem szoktak ennyire letargikusak lenni a kölykök.
2016. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp doki mert beszélnem kell vele a következő oltásról is.
2016. júl. 31. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nem tűnik egészségesnek.

Egy 9 hetes kölyökkutya sokat alszik ugyan még, de amikor ébren van, akkor rohangál, harapdál, ugrál, rosszalkodik, játszik. Ha ilyeneket nem csinál, akkor szerintem beteg.

Gondolom, nem tenyésztőtől van...

Vigyétek dokihoz.

2016. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltem az állatorvossal. Megnézte. Aztmondta alultáplált. Bár láttam én,hogy kicsit össze van esve,de nem tűnt vészesnek,gondoltam talán csak aznap nem kaphatott enni :(


Éjszaka megette az összes tápot amit kapott,meg 10 dkg párizsit is. :)

Ivott is!

Aztmondta a doki hogy a féreghajtótól is lehet bágyadt a kutyus,(merthogy kapott tegnap) és ha ma rosszabbodna az állapota akkor vigyük vissza,de ma már egész jól van. Egész éjszaka ébren volt és szobáról szobára mászkált. Reggel már farokcsóválva várt,sokkal de sokkal jobban néz ki mint tegnap. :)

2016. aug. 1. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a párizsi nem kellett volna. Plusz van egy bizonyos mennyiség , amit adni kell a kutyának egyszeri etetésnél. Ha kevergeted az ételét, ha túleteted az odáig valószínűleg éhező kölyköt, hamarosan hasmenés miatt fogtok az orvoshoz járni.
2016. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!