Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet a Leszoktatni a...

Hogy lehet a Leszoktatni a Középázsia Juhász kutyámat a harapásról?

Figyelt kérdés
Nem a bútorokat harapja hanem minket is és csak akkor nem harap ha már kifáradt ;-)

2016. aug. 2. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kölyök vagy felnőtt kutya?
2016. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom meg kolyok...

Ne engedd neki! Osszetekert ujsagpapirral vagy poraz vegevel jo nagyot csapj a fejere mikor harapdal,ezt egy tiltoszo (pl NEM szabad) kisereteben.

2016. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kaptál választ az előző kérdésednél.
2016. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
RudyV, te miért akarsz minden kutyát csapkodni? Egy érzékenyebb kutyánál ez komoly gondot is okozhat. Ha kölyök, akkor még a száj összeszorítás, vagy az éles hang kiadása és a kutya ignorálása elég. Újsággal csapkodni esetleg (!!!) egy makacs kamasz kutyát lehet, de ott is felesleges szerintem. A kutya nem hülye, megérti amit akarsz tőle, csapkodás nélkül is. Persze, vannak kivételek, pl ha a kamasz kutya ellenem fordul, biztos feltörölném vele a padlót, de ilyen az enyémnek eszébe sem jut. Sosem vertem meg.
2016. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso te lattal mar Kozepazsiai Juhaszt?

Az nem egy erzekeny,torekeny kis atlag kutya....

Hidd el nekem is az van es meg sok ismerosomnek,tudom mit beszelek.

Kutyasuli,kutyaovi es internetes elmeletek,okossagok elmennek egy atlag kutyanal mint pl a szolgalelku nemetjuhasz de a KAJ az mas es maskent kell nevelni mert ha nem nagykoraban majd te leszel az ebedje :)))

2016. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!