Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem 3 hónapos...

Hogy neveljem 3 hónapos kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Egy cane corso rotweiller keverék kanom van és folyton harapdál, morog és ugat rám.Félek megverni mert úgy gondolom hogy a sok veréstől elvadulhat és nem fog tisztelni.De lehet hogy a NEM és a ROSSZ KUTYA meg nem elég határozott nevelés.Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. aug. 2. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a két fajta hozzáértő, határozott gazdit igényel! Bocs, hogy ezt mondom, de ez a fajta nem neked való! Ráadásul a roti keverékek nagyon makacsok tudnak lenni.

Határozottan tiltsd az ilyen akcióit, vedd átna falkavezérséget. Ne verd! De kapd el a grabancát, és nyomd le!

Ha nem te vagy a falkavezér, felnőtt korában egy olyan veszélyes kutya lesz belőle, akit nem tudsz irányítani!

2016. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Minek van kutyád ha nevelni sem tudod?
2016. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Verni nem is szabad.


Rengeteg ilyen kérdés volt már itt, olvass utána a válaszolnak.

2016. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Cane Corsom van, a harapdálásról úgy szoktattam le, hogy elkaptam az alsó allkapcsát, és addig tartottam, amíg már elég kellemetlen lett számára. Ha rágott valamit, azt tiltottam, vagy grabanctól arrébb tettem, de nagyon hamar megértette, és elég volt csak a tiltás. Enyém soha nem morgott, ugatott rám, de a tiédet szerintem még most kéne megfogni. Kutyasuli nincs a környéken? Legalább 1-2 ovis foglalkozás jó lenne, és ott a kérdéseidet is fel tudod tenni, ott nagyobb valószínűséggel hozzáértők segítenek.
2016. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogd meg a grabancánál rakd odébb és mond hogy nem. Menj el egy kutya iskolába vagy (de inkább és) olvass el kutyás könyveket.
2016. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(kivéve a másodikat),remélem hasznosak lesznek a tanácsaitok.:)
2016. aug. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!