Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket nem idegesít,...

Lányok! Titeket nem idegesít, hogy állandóan megbámulnak és beszólogatnak és leszólítanak titeket a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kihívóan öltözve pl. ma: ujjatlan top+combközépig érő nem passzos szoknya és szandál. Nyakamban a badget, szóval láthatják, hogy nem vagyok tini. És folyton bámulnak, leszólítanak a boltban, meg ilyenek.

És nem csak az építőmunkásokra kell gondolni.


Számomra ez megalázó. Amiatt lehet, mert valami ilyet sugárzok? Akkor ez ellen lehet tenni? Vagy...mindenkit bámulnak egyszerűen nyáron?


26L


2014. máj. 27. 12:52
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
30%

Ha meg rátok sem néznek akkor meg az a baj.

Amúgy meg aki nem bunkó módon szól be hanem leszólít h meg akarna ismerni ez egy teljesen természetes dolog az életben.

2014. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
34%
Nemrégen még az volt a bajotok, hogy a férfiak gyávák és nem mernek leszólítani titeket...
2014. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
98%
Minden nőt így megbámulnak. Te még jobban is jártál ezzel a leszólítós dologgal én sokkal durvábbakat is szoktam kapni. Pl volt olyan hogy egy tőlem egy méterre álló férfi a VILLAMOSON maszturbált rám!!??!? Sőt volt hogy csak álltam a villamos megállóba és csak bambultam előre, a ruhám is teljesen átlagos volt, hosszú farmer, kabát (ez kb két hónapja volt) és odajött hozzám valaki belehajolt 10 centire a pofámba és közölte hogy "De megdugnálak!". Aztán mi lányok vagyunk a bunkó tahók ha szóba sem állunk vadidegen férfiakkal az utcán.
2014. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
31%
És szerinted ez az öltözék nem figyelemkeltő egy jó testtel? Miért megalázó az, ha valaki leszólít? Vagy azzal van a bajod, hogy bunkó szövegeket nyomnak?
2014. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg nehéz ezt követni. Ha nem mernek kezdeményezni az a baj, ha igen az... ki érti ezt?
2014. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
36%
Velem nem történik ilyen, szóval nem idegesítő. Tekintsd elismerésnek, ezek szerint jól nézel ki.
2014. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok szép, engem nem bámul meg senki.. Ha néha mégis előfordul, hogy mondjuk egy autós rám dudál, akkor attól mindig jobb kedvem lesz. Lehet szánalmas, de mivel velem ilyen ritkán történik, ezért én örülök neki.

19/L

2014. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
35%

Nem az a bajuk amúgy a nőknek, hogy megbámulják, meg leszólítják őket, hanem mikor olyanok teszik, akik nekik nem tetszenek. Ha egy olyan helyes pasi bámulná őket, akit szexuálisan vonzónak találnak, egyből nem lennének így felháborodva.


Amúgy meg ha a ujjatlan top+combközépig érő nem passzos szoknya nem kihívó, akkor mi az? Tangabugyi magában?

2014. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
85%

Rohadtul nem elismerés, ha fütyürésznek, ha dudálnak, ha beszólogatnak. Álljon már meg a menet. Ez nem kívánt figyelem. Erre nincs szükségünk. Ez idegesítő. Ez nem szexi. Nem menő. Nem poénos.


Moderáltan is meg lehet valakinek mondani, hogy tetszel. Elég egy normális bók. Mit esik ezen olyan qurva nehezen nektek felfogni?

2014. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyesmin sosem akadtam ki. Ez erősen attól függ, hogyan értelmezed. Én hízelgőnek fogom fel, és emiatt nem is zavar, nem idegesít. Még ha az építőmunkások csinálják is. Az, amit az egyik válaszoló írt, hogy a villamoson kiveri rá (mondjuk erről hallottam, van egy ilyen szatír a 4-6oson, szerencsére nem találkoztam még vele), meg hogy belemászik a képébe, az engem is zavarna. Nyilván. De ha megbámulnak, néha beszólnak (a kedvencem a nagypapakorú bácsik voltak, akik fennhangon megbeszélték maguk között, hogy ha 50 évvel fiatalabbak lennének...), satöbbi, az szerintem nem olyan vészes. Hadd csinálják, ha nekik jó, nekem max a kedvem dobják fel vele. De csak mert így állok hozzá. Attól még nem fogják abbahagyni, hogy te ezt valójában nem szeretnéd, ezért érdemesebb a legjobbat kihozni belőle: ha már megnéznek és beszólogatnak, inkább hízelgőnek felfogni, és nem háborogni rajta, hogy úristen, hogy merészelt rám nézni, mikor nem is úgy öltöztem, hogy csinosnak tartsanak. A bunkóparaszt beszólásoktól jelen esetben eltekintenék. Az minden helyzetben zavaró és idegesítő.


21/l

2014. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!