Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan beszólogatnak, hogy melege van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy husky kutyusom és próbálom mindig akkor vinni sétálni, amikor nincs nagyon meleg, de persze muszáj levinnem ilyen 5-6 között is pisilni és még akkor is viszonylag meleg van. Ilyenkor szinte állandóan beszólogatnak nekem, hogy jaj szerencsétlen kutya, nincs melege abban a nagy bundában, ez a fajta nem ilyen éghajlatra való, miért nem nyírom le a szőrét, stb, mert van aki még a goldenjét is kopaszra borotválja. Próbálnám elmagyarázni, hogy a kétrétegű bundája hűti és megvédi pl a szúnyogoktól meg egyéb bogaraktól, amiktől betegségeket kaphat el, de hát akkor is elég szkeptikusan néznek, mintha én lennék a hülye... Mit csináljak vagy mit mondjak akkor?
2016. aug. 3. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Festsd zöldre! Hidd el, senki nem fog azzal foglalkozni, hogy melege van e...
2016. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Mondd, hogy "Nekem is.".

Ne foglalkozz velük.

2016. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az emberek nagyrészének halvány lila fogalma sincs a kutyatartásról. Engem megállítottak, hogy szegény kutyám milyen beteg lehet. Csak pislogtam, hogy mi van? Közölte velem, mert így folyik a nyála (Cane Corso). Amúgy aki hisztizik a lakás miatt, én kertesben vagyok, de a kutyám egész nap benn van, mert benn hűvösebb van.
2016. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Sok birka ember.....! Ennyi erővel annak is beszólhatnának aki csau csaut, vagy kaukázusit tart vagy az összes fajtának aminek már egy picit vastagabb a bundája. Mindenkinek melege van ilyenkor , nem szokott azért minden nap dög meleg lenni azt a kis időt meg kibírja amikor az a nagy kánikula van. Nagyon semmit sem tudsz vele kezdeni . Mert,ha pl tél van és elviszel egy rövid szőrű kutyát sétálni akkor meg az a bajuk h "jajj szegény kutya nem fázik?"

Az ilyenekre vagy visszaszólsz h "közöd?" vagy nem is szólsz semmit. Az utóbbi lenne talán a legjobb de elhiszem ,hogy nehéz nem visszaszólni.

2016. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pontosan igy van, kaukázusi se való lakásba.
2016. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezt a baromságot párszor én is hallottam,van aki szinte sokkot kap(de én is a hülyeségüktől!!!),amikor meglátja a skót juhászunkat.A legjobb mikor olyan adja a tanácsot,aki naponta látja a kutyust,de ő még életében nem tartott semmiféle állatot.

Egy ilyen csodálkozott hogy nem szoktuk lenyírni(főleg a gallérját,ami a leghosszabb) a szőrét,vagy nem költünk rá,hogy lenyírassuk?

Ezeknek felesleges magyarázni.29

2016. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Huskyt minden panellakásba!
2016. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aztán szétugatják a házat.
2023. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!