Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso mellé másik kutyát?...

Cane corso mellé másik kutyát? Milyet?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves szuka cane corsonk. Ivartalanított (idén nyáron, nem kölyök korban). Kertes házban lakunk, falun. Sétálni visszük, kutyasuliba járunk. Séták során nincs kapcsolata más kutyákkal, mert itt sajnos nem, hogy sétálni nem viszik a kutyákat, de többnyire láncról sem nagyon engedik el a kutyákat... :( Kutyasuliban kontroll alatt bandázik kutyákkal. Nincs gond, nem agresszív. Tréner szerint is lehet mellé másik kutyus (kan).

A kérdés már csak az, hogy milyen kutyus legyen? Örökbe is fogadnánk, ha nem lenne olyan körülményes, majdnem hogy lehetetlen ... Terrier félék kizárva (habitusuk miatt). Sajnos a "tökösebb fajták" (akik nem szobakutyusok, ölebek) így majdnem mind kizártak. :/ Lenne esetleg ötletetek, tanácsotok??

Tréner segít a bemutatásban, stb.



2016. aug. 3. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem vizsla-golden keverékem van, ez is felugrálós, pörgős kutya, bár most már talán komolyodott valamennyit (öt éves elmúlt). Barátságos, de a házat őrzi, jelez. Menhelyi volt, 1 éves korában fogadtam örökbe.

Bulli lenne jó, illetve egy másik cc.

Nem tudom, hol laktok, de a káposztásmegyeri REX Állatszigetet tudom ajánlni, kiváló, modern menhely, nem Illatos út. Ráadásul állatok mentésével is foglalkoznak.

De ezt is érdemes megnézni.

[link]

2016. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Kis(közepes)testűre ötlet?? Senki? :/

Francia bulldog, mopsz, uszkár, spániel?

Nincs vkinek tapasztalata? Egyik másik fajtával?

Vagy tök mindegy? Nevelés és tiltás és ennyi?

:/

2016. aug. 4. 15:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Dobermann-t nem javaslok a gyerekek és a "nagypofájú" corso mellé. A dobi nagyon pörgős, energikus kutya, és ő is elég nagypofájú kutyákkal.

A vizsla is elég pörgős, ugrálós, rohangálós.

A bullmasztiff már nyugisabb.

Esetleg berni pásztor? Golden retriever? Labrador? Középuszkár?

2016. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!