Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés lenne egy malinois...

Jó döntés lenne egy malinois nekem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van már egy közepes kutyám. Ő keverék és nagyon pörgős játékos. Emberekkel nagyon jól kijön és kutyákkal is, amíg nem kötnek bele. Agilityzek már két éve versenyszerűen és van sok szabadidőm. Szeretnék egy második kutyát, agilityre is (border collie-t nem nagyon szeretnék) főként engedelmesre és házőrzésre is. Nem szeretnék még egy kistestű kutyát inkább egy nagytestű hasonlóan pörgős játékos kutyára gondoltam, ezért néztem a malinoist.

2016. aug. 3. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen fajta nem való gyereknek.
2016. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A mali nem játszós, agilitys kutya (bár nyilván az is menne neki), hanem egy elég kemény munkakutya.

Nem valószínű, hogy 15 évesen elfogadna vezetőjének. Kutyákkal elég dilis tud lenni, erre is oda kell figyelni.

Várj még vele legalább pár évet.

2016. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a mali nem agilitys kutya? what?

ha tényleg versenyzel, simán vehetsz egyet, csak arra figyelj h ne ipo vonalon keress, hanem mentőkutyáson. ők kisebbek, fordulékonyabbak és van "agyuk". de egy munka borderrel sokkal könnyebben lehetne jobb eredményeket elérni.

2016. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, egyenesen nagyon rossz ötlet.

A malinois munkakutya, nem házi kedvenc. (A házőrzés meg agility NEM munka neki...)

15 évesen meg pláne ne akarj ilyen kutyát, mert rossz vége lesz.

2016. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!