Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik, ez lehet megfázás?

Kutyagazdik, ez lehet megfázás?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este többször is felkeltünk arra hogy a kutyánk erősen horkol, vagyis inkább hortyog, mint ha el lett volna dugulva az orra. Ma hajnalban már köhögött, azt hittük valamit félrenyelt, de sajnos ez olyan megfázás szerű, mert percenként köhög és nedves az orra. Most délutánra ilyen fehér habos slejmet is köhög fel :((


Holnap reggel viszem állatorvoshoz, de nem tudom mi baja lehet... Valakinek volt már hasonló gondja?


5 hónapos Francia Bulldog. Lakótelepen lakásba tartjuk, naponta 3× visszük le sétálni, minden oltása megvan. Eddig semmi gond nem volt. Voltunk kint eső után hidegben utána megtörölgettük de nem volt még erre példa.

Tegnap és azelőtt sokat sétáltunk mert nagyon jó idő volt, így nem tudom mitől fázhatott volna meg, hisz én egy pólóban izzadtam szinte a napon....



Valakinek ötlet?

Mit tegyek hogy csillapítsam szegénykének a köhögését? :(


Üdv.: Egy kétségbe esett kezdő gazdi


2010. ápr. 18. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, a habos hányás, a torokgyulladás jele. kap rá szurit meg antibiotikumot. az én yorkimnak is volt ilyen.
2010. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Valami náthavírust kaphatott el. Doktorbácsi gyógyítja.
2010. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenen már mi is átestünk, torokgyulladás, megfázás lesz. Szurikat fog kapni, mi egy hétig jártunk orvoshoz, s utána minden rendben volt, meggyógyult.
2010. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is valami ilyen lesz, de még mindig nem értem hogy szedte össze. Lehet valami másik kutyában lappangott és tőle szedte össze, mert hideget nem kapott és nem voltunk hideg helyen....


Remélem semmi komoly, mert minden oltást + védelmet megkapott hogy ne szedjen össze semmi komoly dolgot. Na majd holnap kiderül. Majd azért megírom, hátha valakinek ilyen gondja lesz, rákeres és nem találja a megoldást...

2010. ápr. 18. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfázás, torokgyulladás. Kapott egy injekció antibiotikumot, meg ilyen köptetőt amit a vizébe kell adni.
2010. ápr. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!