Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágák a Mopsz kutyuskák?

Miért drágák a Mopsz kutyuskák?

Figyelt kérdés
Miért adják őket 50ezer körül? Hisz kinézetben majdnem olyan mint egy palotapincsi csak picit hoszabb a lábuk és rövid szörüek!Miért drágák???
2010. ápr. 18. 20:17
1 2 3
 11/27 Akiteki ***** válasza:
100%

Egy tenyésztő nem azért csinál almot, hogy a piacot kiszolgálja. Ha nem viszik el annyiért, amennyiért mondja, akkor megtartja őket, de nem fogja elkótyavetyélni.

A kutyatenyészet nem egy tesco, hogy leakciózzák a romlott árut.

2010. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Értem én! Na... :)
2010. ápr. 18. 21:43
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Azért drágák mert ritka és problémás kutyák. Ellés, légzés ilyesmi szempontjából. Ami az embereknek cuki (nyomi orr, szörcsögés) az neki nem olyan kellemes valójában, mert természetellenes...
2010. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Értem!Hát én akkor is halálra dolgozom magam és ha kell 150ezerér veszek magamnak olyan kutyust!Az én pénzem lesz nem szólhatnak bele szüleim, hogy mire költöm! Tudják, hogy mopsz kutyust akarok szóval sejtik majd, hogy miért járok dolgozni!:)
2010. ápr. 18. 21:53
 15/27 anonim ***** válasza:
9%
Nekik nem fáj a légzés, és nem természetellenes! Nekem egyikkel sem volt soha gondom szaporító létemre. Sőt, van olyan kutyám ami szebb mint az aranykoszorús tenyészetek díjnyertes kutyái!
2010. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nem tudom merre laksz,de valamelyik nap néztem a Noé állatmenhely honlapját(Pest)és 2mopszit is láttam,szóval szerintem érdemes kérdezősködnöd ilyen helyeken is...

2010. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam hogy fáj nekik hanem azt hogy fulladnak, nem kapnak levegőt. Szerinted természetes hogy egy állatnak nincs orra? Láttál a természetben már ilyet? :)
2010. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Körbe nézek még!

De ha ti is láttok linkelhetitek! =)

2010. ápr. 19. 05:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a tenyésztőnél évekig is elfér a kutya, nem dől a kardjába, ha nem viszik el 3hónapon belül, az inkább szapi tulajdonság, hogy "Úristen, jön a következő alom, adjuk már a megmaradt kutyát nagyon kedvezményesen, hátha végre elviszik"o.O Amúgy ha "csak" hobbinak kell nézegess hirdetéseket. Én így kaptam az én drágámat aki valóban drága fajta- még szapitól sem kapsz 50ezerért. Tenyésztőtől kaptam ivartalanítva, ajándékként- nem válltotta be a hozzáfűzött reményeket a kiállításokon, ennyi hibája van csak. De én imádom, számomra Ő a legszebb a világon! Hidd el, vannak csodák!
2010. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy vannak csodák de nem nálam...Szerencsém sincs!
2010. ápr. 20. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!