Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágák a Mopsz kutyuskák?

Miért drágák a Mopsz kutyuskák?

Figyelt kérdés
Miért adják őket 50ezer körül? Hisz kinézetben majdnem olyan mint egy palotapincsi csak picit hoszabb a lábuk és rövid szörüek!Miért drágák???
2010. ápr. 18. 20:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Fordult a kocka lesz mopszim!:)

Hétfőn megyek érte a barátommal!:)

2010. ápr. 22. 15:19
 22/27 A kérdező kommentje:

Végül sikerült!:)

Anyukám bátyjának a feleségének rokona tenyészti a mopszokat és így kaptam tőlük egy törzskönyves mopszit 35ezerér!:) Csak nekem és születésnapomra!:) Hisz alig ismertek de végül megkaptam!:) Annyira boldog vagyok!:)

Olyan kis cukor falat!:)

2010. jún. 23. 23:47
 23/27 TppPoni válasza:
50%

Visszatérve az árakhoz, igaziból mennyibe is kerül egy mopsz? Minek is szeretnénk? Mi is a lényeg?


Alapvető kérdéseknek tűnek én teljes mértékben biztos vagyok abban ,hogy ha valaki szeretne pl.: a gyerekeinek, családba, vagy egy társnak egy mopszlit akkor nem kell 100ezreket kidobni. Nekünk is van egy lassan 2éves kan kutyuskánk. Mi sem százezrekért vettük. Kertes házunk van, szinte egész nyáron kint van, imád sétálni hozzá teszem sokan mondják,hogy hajlamossak a betegségekre. De ez attól függ milyen a kutya állóképesége ,imunrendszere. A milyén télen nyáron sétál hegyi környéken (egysze sem volt beteg). Szóval ahogy így leírtam nem ugy tartjuk ,hogy most 'vitrinbe van zárva'. Hanem mindig mozog..stb. Visszatérve ez eredeti témához. Mi a kutyusért több megyét átütaztunk. Nincs törzskönyve ,nem kiállítótól vettük de csodaszép a kiállása és szép formás. Nem is volt húzos 45.000ft. Pedig az állatorvostól is érdeklődtünk a fajta tisztasága íránt. Azt mondta teljes mértékben kíváló mopsz. Az ár nem attól függ,hogy kitől vesszük ,persze a törzskönyv is beleszámít...

De ez hülyeség. Mi sem kiállításra vettük, akik pedig netán kiállítás szándékára vennék azok meg nem hiszem ,hogy sajnálják a 100ezreket. De ha valaki társnak és hobbira szeretné a kutyust egy mopszot nem kell feltétlenül több százezrekeet kidobálni ,egy szép fajtiszta mopszért!


Ez az én véleményem.(:

2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
az olcsokutyán elvből hülyeség, hogy 100.000 egy szuka kutya. ne higgy neki, kedves kérdező. én egy ismerősömtől kérdeztem meg akinek van mopszija, és tökéletesen elmondta, hogy hogy néz kiez anyagilag. tisztitás, nevelés +kaja stb. Nagyon cuki. Sok szerencsét!!
2011. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Mi lett a neve????? Bocsi nem olvastam végig a komikat. én a www.kiskutya.hu oldalon találtam :) nagyon sok jó hirdetés van :) én 30.000ért vettem meg az én kicsikémet ^^
2011. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Nekem is van egy mopszom nincs törzskönyve de szép mopsz semmi keverék nincs benne jó kiállás és csak 20.000 volt igaz ö volt a legkisebb az alomba és az utolsó is

itt egy kép is : [link]

2012. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 bubu2001 válasza:
Ismerek mopsz TENYÉSZTŐKET és ők oltva féregtelenítve adják a kutyákat 450000-ért és ez szerintem reális ár érte mi is tőle vettünk és egyáltalán nem bántuk meg.Az én mopszom 6 hónapos és szuka nagyon édes :D
2013. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!