Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kisfiam elkapta a rüht. Az...

A kisfiam elkapta a rüht. Az egész családot kezeljük. Ezzel minden rendben is, de van egy kiskutyánk. Ő elkaphatja embertől?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ő is elkaphatja, sőt lehet, hogy már el is kapta.

Állatorvos meg tudja állapítani.

2016. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert azt olvastam hogy más az emberi es más az állati rüh. Hogy ember embertől állat állattól kaphatja el. Elvittem a 11 hetes kiskutyánkat már állatorvoshoz, elmondtam mi a helyzet es azt mondta nem lehet rühes a kutyus, az oltáson kívül meg sem vizsgálta. Mondtam hogy sokat vakarózik, de azt mondta kiskutyáknál ez normális. Nem értem hogy a biztonság kedvéért miert nem lehet őt is kezeltetni. Pláne ha ezt oda vissza lehet adogatni.
2016. aug. 9. 11:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem a kiskutyátol kaptuk el, mert csak 2 hete van nálunk, es a rüh 4-6 hétig lappang.
2016. aug. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!