Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek nem működik a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem működik a házassága, de a külvilág felé próbálják mutatni, hogy minden rendben, nekik ez az egész mennyire kielégítő?

Figyelt kérdés
Pl arra gondolok,hogy ha közösségi oldalon jönnen a kommentek,hogy "de szépek vagytok,álompár" stb ez gondolom akkor hirtelen jól esik.Viszont az illetők tudják,hogy ez csak egy látszat és közel sem az igazság amit mutatnak magukról.Vagy akár megjelennek együtt itt ott. Érezni a feszültséget köztük ezt mondjuk nehezebb eljátszani mint pár fotót elkattintani,de van akiknek ez is megy.Az ilyen kis színjátékokért megéri együtt maradni,ér ez annyit? Olyanok válasza is érdekelne akik ilyen kapcsolatban élnek,bár gondolom ezt sokan nem ismernék még itt se be. Vagy mondjuk akik már elváltak mert belefáradtak ebbe is,ők kb mennyi ideig tudták színlelni,hogy szép és jó minden miközben már rég kihült a kapcsolat?
2016. márc. 25. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm már több mint 1 éve elváltak mégis minden eseményen együtt jelenik meg a család.Totál vicc, hogy még mindig ezt csinálják ráadásul mindegyiknek van vkije de nem vállalják fel nyilvánosan.Több mint 10 év házasság.
2016. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi, mielőtt konkrétan külön mentünk, nem mondtuk el senkinek, nem mutattuk senki felé a problémákat. Először is azért, mert még voltak érzelmek és reméltük, hogy rendbe tudjuk hozni. Másrészt azért sem, mert nem akartuk, hogy rajtunk csámcsogjanak, pletykáljanak, meg úgy éreztük, ez a mi dolgunk, senkinek semmi köze hozzá.
2016. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt itt a minap egy kérdező idősebb hölgy. Rossz a házassága,csalja a párja,de mivel senki nem tudja,kifelé minta házasság,megvan mindenük így a hölgy eltűri. Nos én éltem így hogy csalt a párom,próbáltam úgy tenni mintha nem tudnám. Mikor valaki szóba hozta tagadták. De nagyon boldogtalan voltam,utáltam magam. Nem szeretem ha rólam beszélnek. De besokalltam és elhagytam. Azóta rájöttem már volt olyan sokat várni. Semmi értelme,nem kell erőltetni.

Őszintén!!! Nem jobb egy olyan kapcsolat ahol mind a két fél boldog szeretik egymást stb????

2016. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!