Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatásból pénz?

Kutyasétáltatásból pénz?

Figyelt kérdés

Nem gondolom, hogy ebbol gazdagodnek meg.. de nem lehet most kutyam es nagyon szeretnek kutyazni.

Szerintetek lenne ra kereslet ugy mint pl az amerikai filmekben?


2016. aug. 9. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az utcán lakik egy két olyan ember aki hogy is mondjam nem csöves mert van hol épp lakniuk és őket szoktam látni kutyákat sétáltatni szerintem némi pénzért
2016. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajna a gazdik többsége idegennek nem adná oda a kutyáját, még ha csak egy sétáról is lenne szó. Inkább próbálkozz menhelyeken, ott nagyon örülnek a segítségnek.
2016. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, en sem adnam oda idegennek..
2016. aug. 9. 18:39
 4/6 anonim válasza:
Vannak már különböző portálok erre,szerintem érdemes lenne utána nézned :) pl.dogsurf.hu
2016. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Biztos vagyok benne,hogy sokan fizetnenek erte mivel vannak emberek akik dolgoznak reggeltol estig akarcsak en es nem marad sok idejuk kutyat setaltatni. En is fizetnek erte es keresek is valakit de itt nalunk nem foglalkozik senki kutyasetaltatassal.

Szerintem hirdesd meg valahol,hogy setaltatnal kutyat es biztos kapsz ra "vevot"

2016. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyázás érdekel, és nem a pénz, akkor a menhelyeken szívesen fogadnak, mint önkéntes kutyasétáltatót.
2016. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!